کد خبر: 18473 دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶- ساعت ۱۲:۳۹

پیکر مطهر شهید خلبان ایوب تمدن در جوار حرم علی ابن اسحاق آرام گرفت+تصاویر

به گزارش خبرنگار سروستان ما، صبح امروز پیکر مطهر شهید سروان پاسدار خلبان؛ ایوب تمدن پس از تشییع باشکوه توسط مردم ولایتمدار، قدر شناس و شهید پرور سروستان در حرم مطهر امامزاده علی ابن اسحاق روستای کته گنبد و در جوار همرزمان شهیدش، آرام گرفت.


در مراسم کم نظیر تشییع پیکر مطهر این شهید سرافراز که از جلوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان آغاز و تا حرم امامزاده علی ابن اسحاق ادامه داشت، زن ومرد، کوچک و بزرگ از همه اقشار و گروههای مردمی، مسئولین و مقامات کشوری و لشکری ضمن تجلیل از مقام شامخ این شهید والامقام، با نوحه خوانی و سینه زنی، با این عقاب تیز پرواز آسمان ولایت، وداع کردند.


عبدالرحیم تمدن؛ پدر این شهید گرانقدر در این مراسم و در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم شهرستان سروستان در مراسم تشییع فرزندش گفت: فرزندم سرباز امام زمان(عج) و فدایی رهبر بود و شما دعا کنید که خدا این هدیه ناقابل را از من بپذیرد.


در این مراسم که از ساعت ۹ صبح امروز تا نزدیکی های اذان ظهر ادامه داشت، جمع کثیری از همرزمان و فرماندهان این شهید عزیز در نیروی هوافضای سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج و سبزپوشان تیپ ۵۶ حضرت یونس حضور داشتند.


خاطر نشان می شود خلبان شهید ایوب تمدن در سانحه هوایی شنبه هفته جاری در منطقه هوایی سروستان به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

 

گوشه هایی از این مراسم به روایت تصویر؛

انتهای پیام/س

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت سایت خبری سروآنلاین می باشد