کد خبر: 19726 شنبه ۲۳ دي ۱۳۹۶- ساعت ۱۶:۱۲

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ۲۴ ساعت گذشته در فارس

به گزارش سروستان ما، سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیری مواد مخدر را به شهر شیراز انتقال دهند.

وی گفت: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی محل تردد قاچاقچیان را در محور فیروزآباد - شیراز شناسایی و پس از اعزام به محل مورد نظر، یک دستگاه تریلی را توقیف کردند که در بازرسی از آن 672 کیلوگرم حشیش کشف و یک نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: همچنین مأموران انتظامی شهرستان لامرد از خبری مبنی بر نگهداری مقادیری مواد مخدر در منزلی واقع در یکی از روستاهای این شهرستان، مطلع شدند.

وی گفت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از پارکینگ ساختمان و همچنین خودرو پژو 405 پارک شده در آن مکان، 450 کیلوگرم تریاک کشف و یک نفر را نیز دستگیر کردند.

سردار گودرزی بیان کرد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان ممسنی مطلع شدند فردی در منزل خود اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می‌کند بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان 50 کیلوگرم تریاک کشف کردند؛ در این باره نیز یک نفر متهم شناسایی و دستگیر شد.

وی گفت: استان فارس محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ است و مأموران جان بر کف انتظامی استان بر اساس قانون و به شدت با اینگونه افراد برخورد می‌کنند.

منبع:تسنیم

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت سایت خبری سروآنلاین می باشد