کد خبر: 21233 يكشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷- ساعت ۱۱:۳۷

با خرید کالای ایرانی به ایجاد اشتغال و رونق تولید کمک کنیم

به گزارش خبرنگار سروستان ما، سید علاالدین کراماتی،فرماندار سروستان، در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای شورا در سال جدید، با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام حمایت از کالای ایرانی،اظهار داشت: اگر می خواهیم که اقتصاد ما رونق پیدا کند باید همه کمک کنیم و دست در دست هم دهیم و با خرید کالای ایرانی هم به ایجاد اشتغال و رونق تولید کمک کرده و هم از تعطیلی کارخانجات جلوگیری کنیم.

 

وی افزود: مشکلات اقتصادی ما می بایست از درون حل شود و در اولین قدم تولید کننده باید کیفیت کالاهای خود را بالا ببرد تا نظر مصرف کننده را جلب کند.

 

فرماندار سروستان تاکید کرد: اگر محصولات داخلی از بین برود و کارخانجات نیز تعطیل شوند خواه  یا ناخواه به بازار خارجی وابسته می شویم.

 

کراماتی افزود: برای ادارات و دستگاهای دولتی نیز خرید کالای خارجی که مشابه ایرانی آن موجود است جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

وی در ادامه از برخوردهای محبت آمیز و توام با مودت دست اندرکاران ستاد اسکان سفرهای نوروزی شهرستان با مسافرین نوروزی تشکر کرد.

 

خاطر نشان می شود صدراله رضایی؛ رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز در سروستان، تاکید کرد: امسال انقلاب بازسازی مدارس را در سروستان خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/س

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت سایت خبری سروآنلاین می باشد