» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پیاده‌روی اربعین استان فارس از ۲۰ محرم آغاز می‌شود

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶:۴۸ کد مطلب: 10699

مدیر حج و زیارت استان فارس با اشاره به اینکه نمایندگی کنسولگری عراق از هفته آینده کار خود را در این استان آغاز می‌کند، گفت: تاکنون ۳۲ هزار و ۵۰۰ نفر از استان فارس برای پیاده‌روی اربعین ثبت‌نام کردند.

به گزارش سروستان ما، علیرضا زینلی  مدیر حج و زیارت استان فارس با اشاره به اینکه تاکنون 32 هزار و 500 نفر از استان فارس برای پیاده‌روی اربعین ثبت نام کردند اظهار داشت: این افراد در قالب بیش از 7 هزار گروه قرار دارند.

وی با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین استان فارس از 20 محرم آغاز می‌شود، گفت: آخرین مهلت ثبت نام 24 آبان ماه است و از زائران تقاضا می‌شود که ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

مدیر حج و زیارت استان فارس با بیان اینکه نمایندگی کنسولگری عراق از هفته آینده در استان فارس راه‌اندازی می‌شود، افزود: علاوه بر زائران استان فارس، زائران استان‌های بوشهر، کهگیلویه بویراحمد و هرمزگان نیز از طریق کنسولگری می‌توانند برای ثبت نام پیاده‌روی اربعین اقدام کنند.

زینلی با بیان اینکه زائران نباید هیچ‌گونه وجه دستی پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: مبلغ ثبت‌نام از سوی سازمان حج و زیارت 40 دلار اعلام شده که این کار به‌صورت خودکار در سیستم انجام می‌شود و نیاز به تبدیل ریال به دلار توسط زائران نیست.

زینلی خاطرنشان کرد: در استان فارس 140 دفتر خدماتی زیارتی مجاز برای ثبت نام به عتبات وجود دارد که زائران باید به این دفاتر مراجعه کرده و از اعتماد به افراد سودجو پرهیز کنند.

 

منبع:شیرازه
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: