» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

وقتی دولت یازدهم پاسخی برای مطالبات مردم سروستان ندارد!

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴:۰۸ کد مطلب: 10714

کمتر از یکسال به پایان عمر دولت یازدهم باقی مانده و علیرغم حمایت قاطع مردم سروستان در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 از دکتر حسن روحانی، متأسفانه طی سه سال گذشته توجهی به مشکلات مردم این شهرستان نشده است.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، کمتر از یکسال به پایان عمر دولت یازدهم باقی مانده و علیرغم حمایت قاطع مردم سروستان در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 از دکتر حسن روحانی، متأسفانه طی سه سال گذشته توجهی به مشکلات مردم این شهرستان نشده است.

 

هر چند نمی توان مشکلات کلان اقتصادی کشور را که بخش عمده آن به دلیل اعمال تحریم های ناجوانمردانه نظام سلطه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را نادیده گرفت اما به هر حال توجه و اجرای عدالت اجتماعی در سراسر  کشور یکی از وظایف اصلی و مهم هر دولتی می باشد که اگر نگاهی منصفانه و کارشناسانه و بدون اغراض حزبی و جناحی به عملکرد دولت یازدهم داشته باشیم کاملا مشهود است که شهرستان سروستان از این منظر مورد بی مهری قرار گرفته است.

 

 افزایش بیکاری و به دنبال آن موج مهاجرت به مرکز استان به ویژه در میان نخبگان، فرهیختگان، و افراد مؤثر این شهرستان و خالی شدن شهر از جمعیت فعال و پویا، کاهش خدمات دولتی و عدم سرمایه گذاری در راستای اشتغال زایی، عدم ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و بعضا آموزشی در مقایسه با سایر شهرستان های  فارس، بی توجهی به نخبگان بومی و عدم استفاده آنها در سطوح مختلف مدیریتی، راکد ماندن طرح های ملی و عمرانی در این شهرستان از جمله پروژه انتقال پساب تصفیه شده شیراز به دشت سروستان، تعطیلی خط 4 راه آهن شیراز – سروستان گل گهر و همچنین تعطیلی بالای 80 درصد کارخانجات شهرک صنعتی شماره یک به دلیل عدم اختصاص تسهیلات کم بهره بانکی از جمله معضلات و مشکلات این شهرستان می باشد که علیرغم مطالبه گری عمومی مردم این شهرستان از دولتمردان به دست فراموشی و یا حداقل کم توجهی سپرده شده است.

 

لازم به ذکر است که حضور 90 درصدی مدیران پروازی در سطوح مختلف ادارات سروستان و عدم حضور آنان در حوزه مدیریتی خویش از یک سو و از سوی دیگر شیوع آفت روزمرگی ادارات و فشار روانی حاصل از این معضل بر مردم، باعث کم رنگ شدن امید آنان نسبت به عملکرد مسئولین این شهرستان و در نهایت منجر به عدم مشارکت آنان در برنامه های دولتی است که از آن جمله می توان به حضور کم رنگ آنان در مسأله مهم و اساسی سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن 95 اشاره کرد.

 

با توجه به عرایض فوق و برای چندمین بار انتظار می رود مسئولان ارشد این شهرستان نسبت به حل مسائل موجود و برون رفت از مشکلات این دیار همیشه سرافراز هر چه سریعتر تدبیری اندیشیده تا ان شاءالله ضمن بازگشت موج امید به قلوب مردم بصیر، ولایی و انقلابی سروستان، شاهد افزایش اعتماد بیش از گذشته به دولت خدمتگزار دکتر روحانی و همچنین توفیق ایشان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده بود.


انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۵/۷/۲۷ ۷:۲۳

این خانه از پای بس ویران هست

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۷/۲۷ ۷:۴۱

مسولین شهر ما میگن عمو آخر برج هس کی حقوق میدن

پاسخ به این نظر
همشهری
۱۳۹۵/۷/۲۷ ۱۲:۵۲

کو گوش شنوا هرکس دنبال میز ومنافع خودش هست مردم از یاد رفتن کاکاجون ملتفت شدی یا خود ت زدی گوش کری

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۷/۲۷ ۱۳:۵۱

دولت یازدهم ضعیف ترین دولت از اول انقلاب تاکنون بوده است و از همان اول خواست ضعف های خود را با خراب کردن خدمات دولت قبل بپوشاند غافل از اینکه مردم مردم آگاهی هستند. آقای روحانی اگه واقعا این مشکلات در دولت قبل وجود داشت و بقول شما اقتصاد خراب شد چرا قبول کردی رئیس جمهور شوی؟؟ مردم این حرف ها را قبول نمیکنند. مسئولی که پستی را قبول میکند اولا باید با آگاهی قبول کند و ثانیا کاری به قبل و خراب کردن آنها نداشته باشد و جوهره خود را نشان دهد. متاسفانه این دولت و کلا مسئولین این چند سال...............................................................................

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۷/۲۷ ۲۱:۵۰

ﻣﺤﻤﻮﺩ ﮐﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺳﺮﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﻮﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻧﺪ ..ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺩﺭﺯﻣﺎﻥ ﺩﮐﺘﺮﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺑﻪ ﺳﺮﻭﺳﺘﺎﻥ ﺷﺪﻩ ﺍﺯﺟﻤﻠﻪ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺷﺪﻥ.ﺩﻭﺑﺎﻧﺪﻩ ﺷﺪﻥ ﺭﺍﻩ ﺷﯿﺮﺍﺯ ﺳﺮﻭﺳﺘﺎﻥ .ﭼﺎﻫﻬﺎﯼ ﻧﻔﺖ .ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﯿﺎﻡ ﻧﻮﺭ.ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺷﻬﺮﮎ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲.ﺧﻂ ﺭﺍﻩ ﺍﻫﻦ .ﺗﺼﻮﯾﺐ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﯼ ﻣﻬﺎﺭﻟﻮ .ﺑﺨﺶ ﺷﺪﻥ ﮐﻮﻫﻨﺠﺎﻥ .ﺍﻣﺪﻥ ﺍﺩﺍﺭﺍﺕ ﺟﺪﯾﺪ ﻭﺍﺭﺗﻘﺎ ﺁﻧﻬﺎ .ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻭ ﭘﺬﯾﺮﺵ ﺩﺭﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﮐﻨﮑﻮﺭ .ﺍﺭﺗﻘﺎ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺳﺮﻭﺳﺘﺎﻥ .ﺣﻀﻮﺭ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮﯼ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﺑﻮﻣﯽ ﺩﺭ ﺍﺩﺍﺭﺍﺕ .ﺍﺗﺤﺎﺩ ﻭﻫﻤﺪﻟﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﺮﺩﻡ.ﺣﻀﻮﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭﺯﯾﺎﺩ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﮐﻞ ﻭ ﻭﺯﺭﺍ ﻭ ﺭﯾﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭ ﺩﺭﺳﺮﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭ .....

پاسخ به این نظر
حسن
۱۳۹۵/۷/۲۸ ۲۳:۵۶

وقتی رهبر به محمود میگه نیا مشخصه که محمود فقط دست گل به آب داده. شهری که نماینده نداره تعجبی نداره وضعش این باشه. همه اینا به برکت نماینده بومی بود


ناشناس
۱۳۹۵/۷/۲۹ ۱۰:۵۸

نه عزیز دلم همه می دانند محمود بهترین رئیس جمهور بود و دست مستکبران را قطع کرد. رهبری حتما در این کار خیری را دیده که به ایشان اجازه ندادند. سروستان اوج پیشرفتش در زمان احمدی نژاد بوده است

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۷/۳۰ ۲۳:۰۶

در پاسخ به همشهری ناشناس و در تأیید اظهارات حسن بیایید منصفانه اظهار نظر کنیم : خیلی از مواردی که آقای ناشناس به اسم دولت احمدی نژاد تمام کرده آقای نماینده محترم (دکترطهماسبی) از زمان دولت قبلتری پیگیری جدی نموده است . ضمنا جهت اطلاع بهره برداری از چاههای نفت از کارهای بسیار نسنجبده دولت احمدی نژاد بودکه بجای بهره برداری از چاههای نفت مشترک با اعراب اومد در وسط کشورمون (سروستان) اینکار کرد.

پاسخ به این نظر