» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

افزایش 80درصدی فعالیت های فرهنگی و عمرانی نمایندگی اوقاف و امورخیریه سروستان

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷:۴۶ کد مطلب: 11699

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه سروستان از افزایش 80 درصدی فعالیت های فرهنگی و عمرانی این نمایندگی در سروستان خبر داد.

مرادی، مسئول نمایندگی اوقاف و امورخیریه سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما ضمن تسلیت ایام سوگواری پیامبر اسلام، حضرت محمدابن عبدالله(ص) و فرزندان بزرگوار ایشان ؛ حضرت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) با اشاره به آغاز هفته وقف اظهار داشت: به لطف خدا و با برنامه ریزی های صورت گرفته طی 9 ماه گذشته و در قیاس با همین مدت مشابه در سال 94، مجموعه فعالیت های فرهنگی و عمرانی این نمایندگی بیش از 80درصد رشد داشته است.

 

وی همچنین افزود: تلاش در جهت کمک به برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان در کلیه فعالیت های مذهبی و ملی، تکمیل پروژه های عمرانی به ویژه درخصوص بقاع متبرکه شهرستان، تلاش و پیگیری در جهت دریافت اسناد موقوفات با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک سروستان، دعوت از مبلغین مذهبی در طول سال به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان، ایام فاطمیه، محرم و صفر و همچنین همکاری با ائمه  جماعت مساجد و حسینیه ها در جهت افزایش کمی و کیفی خدمات فرهنگی ارائه شده در این مراکز دینی از جمله فعالیت هایی است که بحمدالله نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته ایم.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۰ ۲۰:۳۲

بزرگترین کاری که میشود کرد این است که اجاره املاک اوقافی سروستان در خود سروستان خرج شود نه خرج اماکنی در شیراز

پاسخ به این نظر
بچه هیاتی
۱۳۹۵/۹/۱۰ ۲۱:۰۵

ضمن عرض خدا قوت خدمت جناب آقای مرادی، لطف کنید در مورد تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی موسوی هم پیگیری و نتیجه رو به اهالی سروستان اعلام بفرمایید.

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۱ ۰:۲۲

چه فعالیتی آقا یه کاری یه بنایی یه ساختمونی یکی بخاد بسازه اگه زمینش اوقافی باشه صد برابر پول زمینو بایدربده اوقاف

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۱ ۱۰:۴۶

راست میگی

پاسخ به این نظر
ییت المال
۱۳۹۵/۹/۱۱ ۱۲:۵۲

اگر بتونی این وقف ها که مال این شهر هست روانه شهر گل وبلبل نکنی خدمت کردی که عبادت به جز خدمت خلق نیست وقف ها بزرگ اگر ریشه یابی کنی همه دست خان وخوش خدمتی در آن دیده می شود که وطن فروشی برای ماندن بوده وخوش خدمتی وخیانت از قدیمی های روشن اهل مطالعه بپرسی همگی همین را میگن بابا جون سروستان همه جا پیشونی سیاه هست گلو وآمار

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۲ ۱۹:۴۴

درسته موقوفات به اسم مشاهیر شیرازه ولی میشه با یه تدبیر به اسم این مشاهیر با یه برنامه در سروستان هزینه کرد

پاسخ به این نظر