» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

گران‌ترین ساعت مچی جهان فروخته شد

۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱:۵۹ کد مطلب: 11722

گران‌ترین ساعت مچی جهان در یکی از حراجی‌های سوئیس به قیمت 11 میلیون دلار به فروش رفت.

به گزارش سروستان ما، سوئیس بزرگترین مرکز تولید ساعت در جهان محسوب می‌شود و البته، گران‌ترین و ارزشمندترین ساعت‌های جهان هم در حراجی‌های شهر ژنو پایتخت کشور سوئیس به فروش می‌رسد.

این طور که خبرهای رسیده نشان می‌دهد، یک دستگاه ساعت مچی بسیار کمیاب مارک Patek Philippe با مدل 1518 به قیمت 11 میلیون دلار (حدود 11 میلیون فرانک) در یکی از حراجی‌های شهر ژنو به فروش رفت تا بر این اساس گران‌ترین ساعت مچی جهان عرضه شود. 

این قیمت 13 دقیقه پس از آغاز فرآیند عرضه ساعت مچی مذکور در «حراجی ساعت‌های ژنو»  اعلام شد و البته قیمت نهایی سه برابر بیشتر از قیمت اولیه ساعت مچی بود.

«سام هاینس» مدیر بین‌المللی حراجی فیلیپس گفت: «یکی از نکات قابل ملاحظه در مورد این فروش بزرگ این بود که هشت نفر از ثروتمندترین افراد جهان برای خرید این ساعت مچی اقدام کرده بودند و زمانی که قیمت آن به 7 میلیون فرانک رسید، دو نفر باقی مانده بودند که با یکدیگر رقابت می‌کردند تا این محصول نایاب را از آن خود کنند».

از این ساعت مچی تنها چهار عدد ساخته شده است و البته شخصی که آن را خریداری کرد است ادعا می‌کند تا این مدل به خوبی کاری می‌کند و هیچ مشکلی ندارد.

 

منبع:مشرق
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: