» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس سروستان اجرا شد

۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۶:۳۵ کد مطلب: 11813

همزمان با سراسر کشور، هجدهمین مرحله مانور "زلزله و ایمنی" در مدارس شهرستان سروستان اجرا شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، در این مانور که با همکاری ستاد مدیریت بحران سروستان و با مشارکت دانش آموزان مدرسه سرهنگ افخمی این شهرستان اجرا شد، دانش آموزان با اقدامات اولیه در هنگام بروز پدیده زلزله آشنا شدند.

 

حضور گروههای امداد و نجات و اعضای ستاد مدیریت بحران و آموزش اصول اولیه کمک به مصدومین از جمله برنامه های این مانور امدادی بود.

 

در انتهای این مانور آموزشی، صدرالله رضایی؛ رئیس اداره آموزش و پرورش سروستان در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرستان و گروههای امدادی که در این مانور شرکت کرده بودند خواستار حفظ آمادگی دانش آموزان هنگام وقوع حوادث طبیعی از طریق تکمیل آموزشهای فردی و گروهی توسط مدیران مدارس این شهرستان شد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

بلا یا
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۱:۵۵

سروستان در مسیر زلزله هست ویک گسل به نام سروستان هست وصد سال گذشته یک زلزله آمده که مردم در کوه زندگی کردند برای مدت کمی وبعضی از همشهریان آنجا متولد شدن پس نظام مهندسی در سروستان باید دقت زیادی در مقاوم سازی بخصوص جاهایی مانند مدارس وبیمارستان ها داشته باشد ودیگر جاها شلوغ

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۹:۲۳

حضور بعضیا در سمت های مختلف از صدتا زلزله هم برای شهرستان ضررش بیشتره!!!!!

پاسخ به این نظر
د
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۱۴:۰۴

زنده باد احد رضوی

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۹/۱۹ ۹:۰۵

چرا برنامه ها فقط در چند مدرسه خاص انجام می شود؟؟؟ بابا مدارس با سلیقه و فعال دیگری هم در این شهرستان هست فقط میخوان بگن انجام دادیم

پاسخ به این نظر
دانش آموز
۱۳۹۵/۹/۲۱ ۹:۴۷

کی بخیله .خوب ببرن. ما به درسمان می رسیم.