» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

نخستین کارگاه آموزشی "تبیین گفتمان انقلاب اسلامی" در سروستان برگزار شد

۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴:۱۶ کد مطلب: 11999

نخستین کارگاه آموزشی تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ویژه دانش آموزان سروستانی با هدف تربیت آینده سازان ایران اسلامی بر اساس اصول و ارزش های انقلابی و حفظ روحیه انقلابی گری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده سروستان، نخستین کارگاه آموزشی تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ویژه دانش آموزان این شهرستان در نماز خانه ناحیه مقاومت بسیج سروستان برگزار شد.

 

در این کارگاه آموزشی یک روزه که با حضور بیش از 50 دانش آموز بسیجی دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی همراه بود، کارشناسان و صاحب نظران استانی و کشوری ضمن بیان ویژگی های منحصر بفرد انقلاب اسلامی ایران نسبت به سایر انقلاب های دیگر در سطح دنیا به تبیین اصول انقلابی پرداخته و به شبهات مطرح شده در این خصوص پاسخ دادند.

 

ستوان دوم پاسدار احد رضوی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی سروستان در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی به خبرنگار ما گفت: هدف از برگزاری این برنامه؛ تربیت آینده سازان ایران اسلامی بر اساس اصول و ارزش های انقلابی که برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) است، می باشد.

وی همچنین افزود: دانش آموزانی که در این کارگاه آموزشی شرکت دارند، پس از حضور در دوره های آموزش تکمیلی به عنوان سفیران تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در مدارس محل تحصیل خویش به سوالات و شبهات همکلاسی های خود پیراموان انقلاب اسلامی پاسخ خواهند داد.

 

احد رضوی در پایان این گفتگو تصریح کرد: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص مساله مهم بصیرت افزایی آحاد افراد جامعه بویژه بسیجیان جهت مقابله با انواع دسیسه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی که در راستای تضعیف روحیه انقلابی گری صورت می گیرد، تلاش داریم در این عرصه با قوت و قدرت بیشتری در جهت تقویت بنیان های اعتقادی، فکری، فرهنگی و اجتماعی گام برداریم و پرورش دهنده نسلی بصیر و مقتدر برای مدیریت انقلابی فردای ایران اسلامی باشیم.

 

انتهای پیام/س

 
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: