» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری آیین تجلیل از خیرین حوزه سلامت در سروستان+تصاویر

۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸:۳۴ کد مطلب: 12009

چهارمین دوره تجلیل از خیرین حوزه سلامت سروستان با حضور جمعی از مسئولین و مردم نوع دوست و نیک اندیش این شهرستان در تالار حافظ سروستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، همزمان با خجسته سالروز میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام؛ حضرت محمد ابن عبدالله(ص) و سلاله پاکش؛ حضرت امام جعفر صادق(ع)، چهارمین دوره تجلیل از خیرین حوزه سلامت سروستان در تالار حافظ این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم باشکوه که با حضور جمعی از مسئولین، مردم و خیرین سروستانی همراه بود، از بیش از 40 نفر از خیرین سروستانی که طی یکسال گدشته با اهدای وجه نقد و همچین خرید تجهیزت پزشکی جهت استفاده بیماران در بیمارستان شهدای این شهرستان با شورای خیرین سلامت سروستان همکاری داشته اند تجلیل شد.

 

در این ویژه برنامه فرهنگی، امام جمعه و فرماندار سروستان در سخنانی ضمن تبریک سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) از زحمات و تلاش های شورای خیرین سلامت این شهرستان تقدیر کردند.

 

خاطر نشان می شود در این مراسم از دکتر رحیم ابراهیم زاده سروستانی؛ نائب رئیس شورای خیرین سلامت سروستان به پاس سال ها تلاش در این عرصه به صورت ویژه تجلیل و لوح تقدیر قائم مقام وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین مدیر عامل شورای خیرین سلامت کشور به وی اهدا شد.

 

گوشه هایی از این مراسم به روایت تصویر؛

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: