» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

واکنش مسئول ورزش و جوانان سروستان نسبت به بودجه های ورزشی شهرستان های اطراف

۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵:۱۵ کد مطلب: 12048

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان سروستان شایعه منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر اختصاص اعتبارات چند ده میلیونی به شهرستان های همجوار سروستان را تکذیب کرد.

علی آقازاده؛ مسئول نمایندگی ورزش و جوانان سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما ضمن تکذیب شایعه منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر اختصاص اعتبارات چند ده میلیونی به شهرستان های همجوار سروستان تاکید کرد: واریز هرگونه اعتبار به ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها براساس ضوابط بوده و اینجوری نیست که هر کس هر مقداری توانست از وزارت خانه و یا اداره کل ورزش و جوانان بودجه ای دریافت کند.

وی همچنین تصریح کرد: میزان دریافت بودجه های اعتباری براساس تعداد ورزشکاران سازمان یافته و فضاهای ورزشی موجود در هر شهرستان می باشد.

علی آقا زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر تعیین تکلیف زمین چمن فوتبال سروستان اظهار داشت: بیش از 60 درصد پروژه چمن مصنوعی استادیوم ورزشی سروستان انجام شده و علاوه بر آن 4 دکل استاندارد جهت روشنایی زمین فوق الذکر تامین شده و تنها مساله باقی مانده خرید و نصب چمن آن می باشد که این مساله نیازمند حدود 900 میلیون تومان اعتبار است که امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری این پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان سروستان با اشاره به وجود استعدادهای بسیار درخشان ورزشی در سطح این شهرستان گفت: متاسفانه به دلیل ضعف بنیه مالی این نمایندگی و همچنین عدم تمکن مالی اندک باشگاهها حاضر در شهرستان، امکان رسیدگی و معرفی اینگونه جوانان مستعد به ورزش استان و کشور وجود ندارد و این مساله با ورود  خیرین به عرصه ورزش قابل حل می باشد.

وی در ادامه این مطلب گفت: ما حاضریم به صورت مشارکتی زمین در اختیار خیرین و حتی سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت ساخت مجموعه های ورزشی قرار دهیم تا مشکلات مربوط به مکان جهت حضور ورزشکاران و به خصوص بانوان فراهم شود.

 علی آقازاده تشکیل هیئت های ورزشی و حضور پیشکسوتان در عرصه ورزش را ضامن بقای ورزش در این شهرستان عنوان کرد و افزود: در صورت تحقق کامل پروژه دهکده ملی المپیک در منطقه گردشگری مهارلو شاهد رونق و توسعه ورزش شهرستان سروستان خواهیم بود و به جد پیگیر تثبیت و اجرایی شدن این پروژه بزرگ ملی هستیم.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: