» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

عملیاتی شدن پروژه ملی راه آهن شیراز- سروستان را با جدیت پیگیری خواهم کرد

۵ دي ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷:۴۰ کد مطلب: 12143

فرماندار سروستان ضمن رد شایعه هرگونه انحراف در مسیر راه آهن شیراز-سروستان و گل گهر تصریح کرد: اقدامات لازم جهت تامین اعتبار و عملیاتی شدن قطعه 4 این پروژه را با استفاده از همه ظرفیت های موجود شهرستان و استان پیگیری خواهم کرد.

سید علاءالدین کراماتی، فرماندار سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما با اشاره به شایعات اخیر مبنی بر انحراف در مسیر خط آهن شیراز- سروستان- گل گهر تأکید کرد: هیچ گونه تغییری در مسیر این پروژه ملی ایجاد نخواهد شد و من به عنوان نماینده عالی دولت در این شهرستان از تمام ظرفیت های موجود جهت تأمین اعتبار و ادامه اجرای این پروژه در قطعه شماره چهار استفاده خواهم کرد.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: خط آهن شیراز- سروستان- گل گهر یک پروژه ملی است نه یک پروژه شهرستانی و حتی استانی و مصوبات و نقشه اجرایی آن به سال ها قبل بر می گردد و تنها دلیل راکد ماندن این پروژه آن هم در قطعه شماره چهار که حد فاصل سروستان تا شیراز می باشد، کاهش اعتبارات ملی آن هم به دلیل مشکلات مالی دولت است.

 

فرماندار سروستان همچنین تأکید کرد: توسعه خطوط ریلی کشور جزء منافع ملی و یکی از شاخصه های مهم توسعه کشور و همچنین یکی از راهکارهای تقویت اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم های نظام سلطه می باشد و بنابراین مطمئناً پروژه راه آهن شیراز- سروستان در بودجه پیشنهادی دولت در سال 96 اعتبار ویژه ای دریافت خواهد کرد.

 

علاءالدین کراماتی در ادامه این گفتگو با اشاره به شروع سرکشی از ادارات سروستان و بررسی نحوه خدمت رسانی این مرکز به مردم تأکید کرد: روند بازدید از ادارات و تشویق و توبیخ اداراتی که در جهت خدمت رسانی به مردم در حال تلاش و یا کم کاری می کنند سرعت بیشتری می گیرد.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۵ ۲۱:۲۳

اگه کارخانه موتوری دوباره بیارین کسانی که باعث شدن از اینجا بره سر جاشون بشونید

پاسخ به این نظر
شهروند313
۱۳۹۵/۱۰/۶ ۲۳:۱۷

خندیدیم.

پاسخ به این نظر
راننده خاور
۱۳۹۵/۱۰/۷ ۱۰:۰۹

معلومه روزی هزار تا کارگر و دو هزار تا ماشین دارن تو این قطعه کار می کنن روزی 80 درصد هم پیشرفت فیزیکی داریم اگه ایطوری پیش بره برا خرید امسال عید رو با قطار میریم شیراز

پاسخ به این نظر
\مطالبه
۱۳۹۵/۱۰/۷ ۱۲:۱۵

دست امثال شما درد نکنه باید دیگر مهم ها هم مانند این در اقدام وعمل پیگیر بود تا فردای قیامت مدیون مردم ستمدیده این شهر مظلوم محروم از محروم نباشیم یک یا حسین دیگر

پاسخ به این نظر
بگوری
۱۳۹۵/۱۰/۷ ۲۲:۵۳

قطارقطار ویومد قطارچه خوب ویومد قطار مفید بیده قطار چه خوب بیده خوووب بییییید؟

پاسخ به این نظر