» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اعلام زمان و مسیر راهپیمایی یوم الله 9 دی در سروستان

۶ دي ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۴:۵۴ کد مطلب: 12170

این مراسم روز پنج شنبه هفته جاری از ساعت 9 صبح و از جلوی ناحیه مقاومت بسیج سروستان آغاز و به طرف میدان صاحب الزمان(عج) این شهرستان ادامه خواهد داشت.

سرهنگ دوم پاسدار غلامعلی احمدی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما ضمن گرامیداشت یوم الله 9 دی و تاکید بر پاسداشت این روز بزرگ و فراموش ناشدنی اظهار داشت: حماسه 9 دی؛ نماد بصیرت، ولایتمداری و همچنین نشانگر اوج روحیه انقلابی گری مردم همیشه سرافراز ایران اسلامی است و هیچ گاه از حافظه تاریخی ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: مردم بصیر و ولایی ایران اسلامی پس از ماهها تحمل آشوب های سال 88 و صبر انقلابی در قبال فجایع فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی آنان که قصد براندازی نظام مقد س جمهوری اسلامی که ثمره خون پاک شهداء و مجاهدت های امام راحل و مقام معظم رهبری است، داشتند با حضور انقلابی خویش در راهپیمایی عظیم و تاریخی نهم دی ماه ضمن اعلام برائت از فتنه و فتنه گران بار دیگر بر حمایت قاطع و استوار خویش از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در سایه سار تبعیت از ولایت مطلقه فقیه اعلام کردند.

 

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سروستان با تاکید بر اهمیت زنده نگه داشتن این حماسه بزرگ انقلابی تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و در راستای گسترش بصیرت افزایی و حفظ روحیه انقلابی، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهرستان سروستان همزمان و همگام با سراسر ایران اسلامی روز پنج شنبه هفته جاری برگزار می شود.

 

وی افزود: این مراسم بصورت راهپیمایی و با حضور عموم مردم بصیر، ولایتمدار و همیشه در صحنه سروستان از جلوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان آغاز و سپس با تجمع در میدان صاحب الزمان(عج) سروستان و ایراد سخنرانی توسط سردار عروج، یکی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

 

غلامعلی احمدی در پایان این گفتگو ضمن دعوت از عوم مردم ولایتمدار سروستان جهت شرکت در این مراسم گفت: شرکت در این مراسم به معنای تجدید میثاق با آرمان های امام، شهدا و مقام معظم رهبری است و قطعا شاهد حضور پرشور و با نشاط مردم انقلابی سروستان خواهیم بود.

 

خاطرنشان می شود مراسم راهپیمایی یوم الله 9 دی؛ روز پنج شنبه هفته جاری از ساعت 9 صبح و از جلوی ناحیه مقاومت بسیج سروستان آغاز و به طرف میدان صاحب الزمان(عج) این شهرستان ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

احمد
۱۳۹۵/۱۰/۶ ۲۱:۲۳

درود بر مردم با بصیرت ایران اسلامی که با حماسه 9 دی فتنه گران رابه زباله تاریخ فرستادند

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۶ ۲۲:۴۴

چرا بعضی ها از این حضور مردم در هراسند

پاسخ به این نظر
عدالت
۱۳۹۵/۱۰/۷ ۱۲:۰۳

ما برای مردم در صحنه چکار کردیم آنها در رکاب انقلاب بوده وهستند چرا با گرانی وبیکاری ومبارزه جدی بر علیه فساد واعتیاد وبیکاری دل آنها را بدست نیاوریم همش از مردم وشهید خرج کردن وکمی هم به فکر دخل وخرجشان نبودن بی انصافی هست.............................. ......................................

پاسخ به این نظر