» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

صدور بیش از 9000 کارت ملی هوشمند و شناسنامه جدید در سروستان

۱۲ دي ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲:۴۳ کد مطلب: 12276

رئیس اداره ثبت احوال سروستان از صدور بیش از 9000 قطعه کارت ملی هوشمند و شناسنامه جدید برای مردم سروستان طی 9 ماه گذشته خبر داد.

اسدا... فروغ مهر رئیس اداره ثبت احوال سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما، ضمن تبریک هفته ثبت احوال اظهار داشت: شعار هفته ثبت احوال امسال؛ ثبت احوال نوین، زمینه ساز استقرار دولت الکترونیک می باشد که بر این اساس و طی سال های گذشته تاکنون تلاشه ها و هزینه های قابل توجهی در جهت مکانیزه شدن صدور شناسنامه های جدید و کارت ملی هوشمند صورت گرفته است.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: در شهرستان سروستان  طی 9 ماهه گذشته بیش از 3516 جلد شناسنامه مکانیزه و همچنین تعداد 5815 قطعه کارت ملی هوشمند صادر شده است. اسدا... فروغ مهر در ادامه این گفتگو با اشاره به آمار فوتی و ولادت در سطح این شهرستان گفت: در طول 9 ماه گذشته سال جاری تعداد 315 نفر متولد و همچنین 117 نفر فوت نموده اند.

 

رئیس اداره ثبت و احوال سروستان با اعلام اینکه روند ثبت تولد و وفات در سروستان به طور صد در صد به روز و طی مهلت قانونی انجام می شود، گفت: با همکاری بسیار خوب خانه های بهداشت روستاهای شهرستان در خصوص اعلام وقایع حیاتی کلیه موارد فوتی و تولد نوزادان به سرعت و طی مهلت قانونی به این اداره اعلام و ثبت می شود.

 

فروغ مهر در پایان این گفتگو از شهروندان سروستان و به ویژه دانش آموزانی که خود را برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 آماده می کنند توصیه کرد: همشهریان گرامی می توانند جهت صدور و دریافت کارت ملی هوشمند و همچنین اخذ شناسنامه های جدید هر چه سریعتر و قبل از پایان سال جاری به مراکز ارائه خدمات فوق الذکر یعنی: اداره ثبت احوال، اداره پست و دفتر خدمات پیشخوان دولت در سروستان واقع در خیابان امام حسین(ع) مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: