» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

صدور بیش از 9000 کارت ملی هوشمند و شناسنامه جدید در سروستان

۱۲ دي ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲:۴۳ کد مطلب: 12276

رئیس اداره ثبت احوال سروستان از صدور بیش از 9000 قطعه کارت ملی هوشمند و شناسنامه جدید برای مردم سروستان طی 9 ماه گذشته خبر داد.

اسدا... فروغ مهر رئیس اداره ثبت احوال سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما، ضمن تبریک هفته ثبت احوال اظهار داشت: شعار هفته ثبت احوال امسال؛ ثبت احوال نوین، زمینه ساز استقرار دولت الکترونیک می باشد که بر این اساس و طی سال های گذشته تاکنون تلاشه ها و هزینه های قابل توجهی در جهت مکانیزه شدن صدور شناسنامه های جدید و کارت ملی هوشمند صورت گرفته است.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: در شهرستان سروستان  طی 9 ماهه گذشته بیش از 3516 جلد شناسنامه مکانیزه و همچنین تعداد 5815 قطعه کارت ملی هوشمند صادر شده است. اسدا... فروغ مهر در ادامه این گفتگو با اشاره به آمار فوتی و ولادت در سطح این شهرستان گفت: در طول 9 ماه گذشته سال جاری تعداد 315 نفر متولد و همچنین 117 نفر فوت نموده اند.

 

رئیس اداره ثبت و احوال سروستان با اعلام اینکه روند ثبت تولد و وفات در سروستان به طور صد در صد به روز و طی مهلت قانونی انجام می شود، گفت: با همکاری بسیار خوب خانه های بهداشت روستاهای شهرستان در خصوص اعلام وقایع حیاتی کلیه موارد فوتی و تولد نوزادان به سرعت و طی مهلت قانونی به این اداره اعلام و ثبت می شود.

 

فروغ مهر در پایان این گفتگو از شهروندان سروستان و به ویژه دانش آموزانی که خود را برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 آماده می کنند توصیه کرد: همشهریان گرامی می توانند جهت صدور و دریافت کارت ملی هوشمند و همچنین اخذ شناسنامه های جدید هر چه سریعتر و قبل از پایان سال جاری به مراکز ارائه خدمات فوق الذکر یعنی: اداره ثبت احوال، اداره پست و دفتر خدمات پیشخوان دولت در سروستان واقع در خیابان امام حسین(ع) مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۴:۱۰

آقا همین که میخواد در همان محل عکس بگیری خوب نیست و باعث شده کمتر کسی مراجعه کنه لطفا با یکی از عکاسان شهر قرارداد بسته تا در عکاسی عکس گرفته شده و خود عکاس عکس ها را تحویل پست بانک نماید...

پاسخ به این نظر
مهر
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۳:۱۴

اگر راهی داره فروغ مهر جان کاری کن که عکاس ها هم در این کار سهمی داشته باشند ودر این صنف رونقی بهتر از پیش پیدا شود کار را باید به بخش خصوصی داد وبه مردم اعتماد کرد ادارات باید نظارت وحمایت وراهکار بدن نه بنگاه اقتصادی رو بدن افتاد

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۳:۲۸

ای گیر دولت اومد تو ای جریان

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۱:۱۹

لطف کنید 1عکاس خوب ودرست حسابی بزارید رومون نمیشه جایی کارت ملیمونو نشون بدیم

پاسخ به این نظر
شهروند
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۸:۵۸

بازار پول و درآمد...هر روز تعويض كارت و فلان و فلان...

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۱۲

عوض کرن مدام شناسنامه وکارت ملی دردی که دوا نکرده هیچ بلکه با اشتباه نوشتن بعضی از مشخصات در سر و بار مالی اضافی برای مردم داشته است.

پاسخ به این نظر
مردم
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۲:۴۴

چه تاثیری در زندگی افراد داشته به جز با ر مالی اگر لطف کنید جواب بیدید ممنون کد پستی ها درست شده

پاسخ به این نظر