» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

رئیس جدید هیئت فوتبال شهرستان سروستان معرفی شد

۱۵ دي ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵:۲۶ کد مطلب: 12336

مهدی قیاسی زاده سروستانی به عنوان ریس جدید هیئت فوتبال سروستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، مهدی قیاسی زاده سروستانی به عنوان ریس جدید هیئت فوتبال سروستان منصوب شد.

 

وی که از فوتبالیست های سالهای گذشته شهرستان سروستان می باشد پس از معرفی از طرف اداره ورزش و جوانان سروستان از سوی هیئت فوتبال استان، ابلاغ وی صادر و رسما به عنوان رئیس هیئت فوتبال این شهرستان مشغول به کار شد.

 

قیاسی زاده در گفت گو با سروستان ما گفت: قبل از هر چیز از آقای معصومی که در چند سال اخیر در هیئت فوتبال سروستان به جامعه فوتبال خدمت کرده اند، تشکر و قدردانی می نمایم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با همکاری اداره ورزش جوانان و دیگر ارگانهای این شهرستان همچنین پیشکسوتان و جامعه فوتبال شهرستان بتواند فوتبال سروستان را به جایگاه خوبی در سطح استان و کشور برساند.

 

رئیس هیئت فوتبال سروستان در ادامه این گفتگو از برنامه های خود گفت و اظهار داشت: در ابتدای کار کمیته های هیئت فوتبال را با حضور افراد شایسته راه اندازی می کنیم و با حضور پیشکسوتان و اعضای هیئت برنامه هیئت را در سال آینده تدوین خواهم کرد.

 

وی همچنین از برگزاری مسابقات فوتسال جام فجر در بهمن ماه خبر داد و از تمام تیم های حاضر در شهرستان جهت حضور در این مسابقات دعوت کرد.


انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۸:۱۲

انشاا.. فوتبال و ورزش سروستان به جایگاهی برسد که شایسته آن میباشد. موفق و پیروز باشید

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۴۴

آقای قیاسی عزیز شما پسر خوب و باشخصیتی هستی ولی خواهش میکنم از نفوذافراد نالایق و جهت دار در امور کمیته ها پرهیز کن تا سالیان سال خدمتگزار فوتبال باشی نه مثل بعضیها تمام هم محلیاتو انتخاب کنی باید از همع محلات و روستاها انتخاب داشته باشی افراد دلسوز و آگاه به فوتبال کم نداریم مرسی از انتخابتون

پاسخ به این نظر
پیشکسوت
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۱:۲۲

با سلام متاسفانه مسول تربیت بدنی جدید مثل مسول قبلی در انتخاب ریس هیت فوتبال عجله کرد و فردی کم تجربه را به عنوان ریس هیت فوتبال معرفی کرد در دوره قبلی فوتبال سروستان خیلی عقب گرد داشت وما ترس این را داریم که با این انتخاب وضعیت بدتر شود چون ریس جدید حتی تجربه سرپرستی یک تیم را نداشته البته شخص محترم وقابل احترامی هست

پاسخ به این نظر
سلامت
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۳۱

دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۳:۴۶

...................................آقای قیاسی فردی علاقه مند و فعال میباشد و سیاسی کاری جهت انتخابش در کار نبود پس اگر ورزشکاران و پیشکسوتان ایشان را یاری دهد و با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت کار نماید و فوتبال پایه را راه اندازی نماید موفق خواهد بود. اگر دلسوز فوتبال هستید کمکش کنید نه به دنبال زمین زدنش باشید!!!!!

پاسخ به این نظر
مجید
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۳:۴۸

فرماندار سابق تا ورزش را هم سیاسی و باندی کرد متاسفانه.... خدا از سر تقصیراتش بگذرد. انتخابات را فراموش نمیکنیم...

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۰:۰۵

آقای مجید خوش تو دلت میخای فامیلت هم بگم ای حرفا چیه اصلا فوتبال کجا سیاست کجا

پاسخ به این نظر
سرباز
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۰:۳۹

مجید اقا چرا طیف و گروه شما همیشه دنبال تفرقه واختلاف در سروستان هستید البته خوب نونش هم خوردید ومی خرید

پاسخ به این نظر