» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

سومین جایگاه عرضه سوخت سروستان به بهره برداری رسید+تصاویر

۲۶ دي ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸:۲۶ کد مطلب: 12563

به همت بخش خصوصی و با هزینه بیش از سی میلیارد ریال، سومین جایگاه عرضه سوخت خودرو در ابتدای بلوار امام هادی(ع) سروستان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، سومین جایگاه عرضه سوخت خودرو سروستان با هزینه بیش از سی میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

 

این مجتمع خدماتی در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع در ابتدای بلوار امام هادی (ع) سروستان قرار دارد و براساس مشاهدات میدانی به طور همزمان 22 دستگاه خودرو سبک و سنگین می توانند سوخت گیری کنند.

 

 

به گفته یکی از مالکین این جایگاه، کلیه تجهیزات نصب شده در این مرکز خدماتی از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در کشور می باشد و تلاش شده در کنار ارائه سوخت خودروهای سبک و سنگین، امکانات رفاهی شامل؛ نمازخانه، سرویس بهداشتی، استراحتگاه موقت مسافرین، فروشگاه مواد غذایی و سایر خدمات فنی شامل؛ تعمیرگاه مکانیکی، تعویض روغن و کارواش در اختیار مراجعه کنندگان قرار گیرد.

 

خاطر نشان می شود این مرکز خدماتی با ایجاد اشتغال مستقیم برای 25 نفر و با سرمایه گذاری سی و سه میلیارد ریالی طی مدت 4 سال توسط بخش خصوصی احداث شده و از اوایل نیمه دوم دی ماه جاری به صورت آزمایشی به بهره برداری رسیده است.

 

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۱:۲۹

ﻣﺎﻟﮑﯿﻨﺶ ﭼﻪ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۱۲

به به عالیه آبروی شهر سروستان

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۹:۱۰

چهار تا ماشینم میخاسن بیان تو شهر بنزین بزنن و یه خریدی میکردن کسبه یه بخور نمیری گیرشون میومد حالا دیگه از کمربندی میندازن میرن خداحافظکسبه بیگناه

پاسخ به این نظر
سروستان مقدس
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۰۴

این هم آبروی شهر هست آیتم خوبی هست برای مردم شهر ومسافران خوبه الهی شکر به امید طرح های دیگر وتوسعه بیشتر ،مالکین هم از برادران عشایر لطف ا... موسایی وخارج از سروستان هستند

پاسخ به این نظر
ساکن شیراز
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۱۴

بعد بگین سروستان امکانات نداره

پاسخ به این نظر
از اهالی سروستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۲:۱۲

سلام . من هر وقت از یکی از جایگاههای شهر بنزین می زنم ماشینم ریپ می زنه.مکانیک میگه بخاطر کیفیت بنزین این جایگاه است.لطفا پی گیر باشید آیا این مطلب صحت دارد.ممنون از پیگیریهاتان

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۲۰:۰۴

جایگاه شماره چهار هم میگن دادن به .........................

پاسخ به این نظر
خنگول
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۲

جایگاه شماره چهار رو به هر کی میخان بدن فقط زود راه بی افته

پاسخ به این نظر
شهروند
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۲۲:۴۵

آقا یکی تکلیف بنزین سوپر این جایگاه رومشخص کنه هنوز بهشون بنزین سوپر نمیدن

پاسخ به این نظر