» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

سومین جایگاه عرضه سوخت سروستان به بهره برداری رسید+تصاویر

۲۶ دي ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸:۲۶ کد مطلب: 12563

به همت بخش خصوصی و با هزینه بیش از سی میلیارد ریال، سومین جایگاه عرضه سوخت خودرو در ابتدای بلوار امام هادی(ع) سروستان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، سومین جایگاه عرضه سوخت خودرو سروستان با هزینه بیش از سی میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

 

این مجتمع خدماتی در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع در ابتدای بلوار امام هادی (ع) سروستان قرار دارد و براساس مشاهدات میدانی به طور همزمان 22 دستگاه خودرو سبک و سنگین می توانند سوخت گیری کنند.

 

 

به گفته یکی از مالکین این جایگاه، کلیه تجهیزات نصب شده در این مرکز خدماتی از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در کشور می باشد و تلاش شده در کنار ارائه سوخت خودروهای سبک و سنگین، امکانات رفاهی شامل؛ نمازخانه، سرویس بهداشتی، استراحتگاه موقت مسافرین، فروشگاه مواد غذایی و سایر خدمات فنی شامل؛ تعمیرگاه مکانیکی، تعویض روغن و کارواش در اختیار مراجعه کنندگان قرار گیرد.

 

خاطر نشان می شود این مرکز خدماتی با ایجاد اشتغال مستقیم برای 25 نفر و با سرمایه گذاری سی و سه میلیارد ریالی طی مدت 4 سال توسط بخش خصوصی احداث شده و از اوایل نیمه دوم دی ماه جاری به صورت آزمایشی به بهره برداری رسیده است.

 

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: