» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

ثبت نام 219 داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان سروستان

۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹:۱۹ کد مطلب: 13899

با نام نویسی 219 داوطلب جهت شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان سروستان پرونده ثبت نام از متقاضیان در این دوره از انتخابات بسته شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، با پایان یافتن مهلت ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سروستان 219 داوطلب زن و مرد با حضور در بخشداری ها و فرمانداری سروستان آمادگی خود را جهت حضور در این دوره از انتخابات اعلام کردند.

 

بر اساس اخبار دریافتی از مجموع این 219 نفر داوطلب کاندیداتوری شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ تعداد کاندیداهای حوزه شهر سروستان 24 نفر، شامل؛ 5 زن و 19 مرد می باشد.

 

در حوزه شهر کوهنجان؛ 1 نفر زن و 9 نفر مرد و در حوزه روستایی و عشایر بخش مرکزی 89 نفر که شامل 8 نفر زن و 81 نفر مرد می باشند.

 

در حوزه روستایی بخش کوهنجان نیز از مجموع 96 نفر ثبت نام شده، 8 نفر زن و 88 مرد هستند.

 

حضور چشمگیر بانوان سروستانی در این دوره از نشان از عزم راسخ این گروه از فعالین جامعه جهت حضور مستقیم در عرصه سیستم مدیریت شهری، روستایی و عشایری است.

 

خاطرنشان می شود پس از پایان مهلت ثبت نام داوطلبین شرکت کننده در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستان، مرحله تایید صلاحیت آغاز و پس از آن لیست نهایی این گروه از کاندیداها اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: