» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اعلام زمان و مکان تشییع شهید مدافع حرم در شهرستان سروستان

۱۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴:۰۰ کد مطلب: 13965

پیکر مطهر شهید والا مقام؛ آزاد خشنود کوهنجانی که به تازگی در راستای دفاع از حرم آل الله به درجه رفیع شهادت نائل آمده است روز دوشنبه 14 فروردین جاری در زادگاهش تشییع و در کنار همرزمانش در طول دوران دفاع مقدس بخاک سپرده خواهد شد.

سرگرد پاسدار محمدعلی اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه  سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت مدافع حرم اهل بیت پیامبر(ص) سردارشهید؛ آزاد خشنود به ساحت مقدس حضرت ولیعصر(عج) و نائب برحقش امام خامنه ای و همچنین خانواده و همرزمان و عموم مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان سروستان اظهار داشت: مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر این شهید والامقام روز دوشنبه 14 فروردین ماه جاری از ساعت10:30 در شهر کوهنجان آغاز می شود و سپس در گلزار شهدای این شهر در کنار سایر همرزمانش در طول دوران دفاع مقدس به خاک سپرده خواهد شد.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، وسیله ایاب و ذهاب از سراسر شهرستان جهت حضور مردم بصیر، ولایتمدار و شهیدپرور در مراسم تشییع و تدفین این شهید والا مقام تهیه شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه  سروستان در پایان این گفتگو تصریح کرد: هرگونه تغییرات احتمالی درخصوص برنامه تشییع این شهید سرافراز سریعا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: