» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

توصیه های خلاف مطالبات بحق مردم سروستان را نمی پذیریم

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹:۳۳ کد مطلب: 15543

یکی از منتخبین مردم سروستان در انتخابات دور پنجم شورای اسلامی این شهر در واکنش به اعتراض گروههای مردمی نسبت به مباحث مطرح شده در جلسه اعضای این شورا در فرمانداری سروستان گفت: به توصیه های خلاف مطالبات بحق و قانونی مردم سروستان توجهی نخواهم داشت.

آذر کمالی سروستانی،منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما در واکنش به اعتراضات مردمی نسبت به برخی مطالب مطرح شده در جلسه جمعه گذشته اعضای جدید شورای شهر با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: جلسه ای که جمعه گذشته با حضور نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، صرفا یک جلسه معارفه بود و مردم مطمئن باشند که منتخبین مردم در این شورای ، استقلال همه جانبه خویش را در راستای حفظ و گسترش منافع مردم حفظ خواهند کرد.


وی در ادامه این مطلب تاکید کرد: هر چند فعالیت رسمی منتخبین مردم سروستان به عنوان شورای دور پنجم از نیمه  دوم مردادماه آغاز می شود اما برگزاری جلسات با مسئولین یک روند طبیعی در جهت بررسی هر چه بیشتر مسائل و مشکلات و آشنایی با راهکارهای مناسب و به نوعی آمادگی بهتر برای شروع فعالیت این شورای می باشد.


منتخب برتر شورای اسلامی شهر سروستان در دور پنجم با اشاره به اینکه در راستای استیفای حقوق مردم با فرهنگ، شریف و مظلوم سروستان با هیچ کس تعارف نخواهیم داشت، تصریح کرد: بنده به عنوان یکی از منتخبین مردم سروستان در شورای اسلامی شهر سروستان  به آنچه در ایام تبلیغات به مردم وعده دادم متعهد بوده و در این مسیر به توصیه های خلاف مطالبات بحق و قانونی مردم سروستان توجهی نخواهم داشت.


وی ملاک انتخاب شهردار را تخصص، تعهد و توان انجام کار عنوان کرد و افزود: انتخاب شهردار حق قانونی و طبیعی شورای اسلامی شهر بوده و در این باره قطعا آنچه به صلاح و مصلحت سروستان باشد مد نظر ما خواهد بود.


کمالی سروستانی در پایان این گفتگو تاکید کرد: از مردم فهیم و  با فرهنگ سروستان تقاضا دارم همانگونه که به ما اعتماد کرده و ما را به عنوان امین خویش  در شورای جدید انتخاب نمودید به ما این فرصت را بدهید تا در سایه آرامش  توام با وحدت و همدلی بتوانیم به آنچه که به شما خوبان وعده داده ایم در مسیر اعتلای سروستان عمل نموده و موجبات توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهرستان سروستان را فراهم آوریم.


خاطر نشان می شود دوازدهم خردادماه جاری، منتخبین مردم سروستان در دور جدید شورای اسلامی این شهر، جلسه ای  با نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری این شهرستان داشتند که براساس شنیده ها در این جلسه بحث انتخاب شخصی خاص جهت تصدی پست مدیریت شهرداری سروستان مطرح شده بود که این طرح با مخالفت و اعتراض بسیاری از معتمدین و چهره های تاثیرگذار سروستان همراه شد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۶/۳/۲۱ ۱۳:۰۲

سلام گمانم نظری دارید این هم بومی نباشد

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۶/۳/۲۱ ۱۵:۳۲

میشه اسم بفرمائید ما بدونیم معتمدین کیا هستند که الان سروستان به چنین ذلتی دچار شده پیشنهاد من به شورا اینه در راستای پیشرفت شهرستان از تجربه های تلخ باند بازی های گذشته درس بگیرن و خودشون وارد این بازی ها نکنن ما و نسل بعد از ما پیشرفت سروستان میخوایم

پاسخ به این نظر
رضا
۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۰:۰۱

معتمدین همان کسانی هستند که در مقابل دشمنان قسم خورده سروسون وایسادن و هرجا لازم باشه ورود می کنن و اجازه خیانت و دشمنی و سوء استفاده به فرصت طلبان و حامیان دشمنان و کسانی که در هر برنامه فقط و فقط فکر و عملشون به منافع شخصی شون برمیگرده رو نمیده..نسل شما ظاهرا به دلیل بی تفاوتی نسبت به مسائل سروسون تو خوابه..


محمد
۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۸:۳۱

حاج رضا دلت خوشه سروستان چی داره که دشمن داشته باشه موقعی که باید کاری میکردن هیچ خبری از هیچ کی نبود سایت نفت غیر از تعداد محدودی نگهبان سروستانی بقیه کلا فسایی خرامه ای شهرک صنعتی تعطیل و نبود هیچ گونه رونق اقتصادی جوانهای تحصیلکرده بیکار دانشگاه های در آستانه تعطیلی دلمون خوشه یه خیابان اصلی داریم و به هیچ کجای دیگه شهر توجهی نداریم


amir kabir
۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۲:۳۵

اقای سرو انلاین و همسال شما شما ها در جایگاهی نیستین برای مردم معتمد تایین کنید.در این انتخابات نشون دادن مردم که بعضیا مور اعتماد نیستن.بعد شما هم در جایگاهی نیستین معتمد تایین کنید.ما شورا شهر داریم و شورای ما معتمد ما هستن.

پاسخ به این نظر
رضا
۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۹:۲۷

از شورای اسلامی شهر تقاضا داریم برای پیشرفت سروستان با نماینده شهر در مجلس شورای اسلامی تعامل داشته باشند.بالاخره باید قبول کرد که ایشون نماینده ما هستند ک می شود با سیاست با ایشون همکاری نمود. راجع به انتخاب شهردار باید عملکرد شهردار فعلی رو با انصاف به بوته نقد گذاشت.در همه حیطه ها...اداری.عمرانی.خدماتی و....... مردم خودشان می توانند قضاوت کنند.

پاسخ به این نظر
توکلی
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۸:۵۰

حرف آقا رضا درسته قطعا اجازه نمیدیم از خرامه برای شهرداری تصمیم بگیرند ضمنا همه منتخبین قبل از رای اوردن رفتن خدمت معتمدین محلی تا لطف بکنن براشون رای جمع کنن وگرنه اینجوری نمیشدن منتخب و عضو شورا ....................................................................................

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۲۱:۵۲

از سرو ان لاین میخواهم گزارشی از قعطی آب در محله حسن آباد تهیه کند. واقعا این محله از این همه بی آبی در این ماه مبارک خسته شدند.

پاسخ به این نظر