» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تجمع سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن در سروستان

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳:۰۷ کد مطلب: 15699

به دنبال انتشار شایعه ادغام تعاونی اعتبار ثامن با یکی از بانک های کشور، اوایل صبح امروز جمع زیادی از سپرده گذاران این تعاونی با تجمع جلوی شعبه سروستان خواستار تعیین تکلیف سپرده های خویش هستند.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، به دنبال انتشار شایعه ادغام تعاونی ثامن با یکی از بانک ها کشور جمع زیادی از سپرده گذاران این تعاونی در سروستان از اوایل صبح امروز با تجمع جلوی این شعبه خواستار تعیین تکلیف سپرده های خویش هستند.

 


اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ریس بازنشسته بانکی
۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۹:۲۵

با سلام به مشتریان موسسه ثامن یاثامن الایمه ع باستحضارمی رساند که ورشکستگی ای تعاونی شایعه می باشد عزیزیان اگر مشتریان بانکهای بزرگ دولتی نه تنها در حمهوری عزیز اسلامی بلکه در دیگر کشورها هم که بصورت هجومی برای اخذ سپردها یشان مراجعه کنند امکان پذیر نمی باشدولی باید شما ها با صبر وحوصله باندازه نیاز مراجعه نمایندهمانطوریکه موسسات وبانکها نقدیندگی هایشان بصورت وام بلندمدت در اختیار مردم است اقساط هابصورت یکجاقابل برگشت در کوتاه مدت نیست خلاصه صبور باشید

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۶/۳/۲۹ ۱۳:۴۴

ای کاش سپرده گذاران ، درصدی از سپرده های خود را در صندوق های قرض الحسنه برای باقیات و صالحات خویش می گذاشتند. در صندوق های قرض الحسنه هیچگونه ورشکستگی وجود ندارد.تماما سود هست وسود.!!؟

پاسخ به این نظر
شانی
۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۷:۰۰

همینکه بانک نتونه پاسخگوی مشتریان خود باشه یجور ورشکستگی هست

پاسخ به این نظر
شهروند
۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۳:۴۰

باسلام، به نظر بنده یکی از دلایل رکود اقتصادی در هرکشوری سرمایه گذاری در مؤسسات و بانکهایی هست که سود زیاد به مردم می دهند مخصوصا" در زمانی که تورم تک رقمی باشد (مثل زمان حاضر که تورم از سود بانکی پایین تر است چونکه فعالیت این مؤسسات برخلاف رونق بازار است ) ، چرا که بجای آنکه پول مردم در جهت تولید واشتغال و خرید و ساخت مسکن در جریان باشد و اقتصاد در چرخش باشد . مردم بدون زحمت هر ماه سود خوبی گیرشان می آید و در نتیجه اقتصاد دچار رکود می شود و دودش هم توی چشم خود مردم می رود . لذا در صورتیکه دولت بتواند مؤسسات مای و بانکهایی که سود زیاد می دهن ادغام نماید و طبق دستورالعملهای بانک مرکزی سود متعارف به مردم بدهند پول مردم در گردش اقتصادی خواهد چرخید و بازار از رکود خارج خواهد شد . البته لازم به ذکر است که یکی از مهمترین عوامل رکود این مورد می باشد ودولت بایستی سیاستهای دیگر را نیز به اجرا بگذارد.

پاسخ به این نظر