» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه شرعی و انسانی است

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹:۲۰ کد مطلب: 15784

نمایندگی تبلیغات اسلامی سروستان در بیانیه ای ضمن دعوت از عموم مردم بصیر، انقلابی و ولایتمدار سروستان جهت حضور باشکوه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کرد: حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل رژیم سفاک و خونریز صهیونیستی یک وظیفه شرعی و انسانی است.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، نمایندگی تبلیغات اسلامی سروستان در پیامی ضمن دعوت از عموم مردم بصیر، ولایتمدار و انقلابی سروستان خواستار حضور حماسی و باشکوه مردم این شهرستان در  مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شد.

 

در بخش هایی از این بیانیه امده است: روز قدس به عنوان یکی از یادگارهای ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و روز  اعلام حمایت و همبستگی مسلمنان جهان با مردم مظلوم، ستمدیده و مبارز فلسطین در مقابل با رژیم  اشغالگر، سفاک، خون ریز و کودک کش صهیونیستی است و بر عموم مسلمنان واجب است با حضور حماسی خویش در مراسم راهپیمایی این روز بار دیگر با آرمان های  امام(ره)، انقلاب، شهدا  و مقام معظم رهبری تجدید میثاق نمایند.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب تقویت روحیه مردم مبارز و در عین حال مظلوم و ستمدیده فلسطین  و از سوی دیگر موجب گسترش خشم و انزجار عموم مردم آزاده  جهان از غده سرطانی اسرائیل جنایتکار می باشد.

 

در انتهای این بیانیه آمده است: به فضل الهی و در ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین  ان شاءالله به زودی شاهد نابودی صهیونیست های اشغالگر در سرزمین فلسطین و برافراشته شدن پرچم اسلام در جای جای این سرزمین اسلامی خواهیم بود.

 

وعده ما: جمعه 2/4/96 ساعت 11:30 صبح جلوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان به طرف مسجد جامع سروستان

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: