» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

حملات موشکی سپاه آغازی بر پایان جریان انفعال در کشور بود

۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹:۳۹ کد مطلب: 15830

فرمانده سپاه سروستان با انتقاد از کسانی که در ایام مبارزات انتخاباتی قدرت موشکی سپاه را زیر سوال بردند گفت:عده ای می خواستند عدم موفقیت سیاهچاله برجام را به نمایش شهرهای موشکی سپاه نسبت دهند در حالی که امروز غرش خشم موشک های سپاه باعث غرور ایرانیان شد آیا برجام هم توانست غرور ایرانیان را حفظ کند؟

سرگرد پاسدار محمد علی اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما ضمن تسلیت ایام شهادت امیر المومنین گفت: مکتب امیر المومنین مکتب ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی های دشمنان تا پای جان است.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: متاسفانه این روزها عده ای کوته فکر به جنگ عقیده اصلی شیعیان یعنی امامت و ولایت امیر المومنین رفته اند و با کمال وقاحت می گویند؛ شان امامت و ولایت را مردم به معصوم می دهند و در صورتی که مردم معصوم را نخواهند وجود مقدس معصوم دیگر امام نیست و معصومیت ندارد که این گفته منطبق بر عقاید وهابیت است.

 

فرمانده سپاه سروستان با طرح این سوال که آیا واقعا این گفته از کسی که خود ادعا می کند سال ها در حوزه های علمیه درس دین خوانده است را باید اشتباهی سهوی دانست؟ تصریح کرد: مقام امامت و ولایت را خداوند به معصوم عطا می فرماید و با قبول یا رد مردم این مقام از بین نمی رود همان طور که امیر المومنین در زمان خلفا دارای شان امامت و ولایت بود اما تازمانی که مردم بر سر خلافت ایشان یکدل نشدند حکومت در ید با کفایت امیر المومنین نبود و همین انحراف چه مصایب سنگینی که به اسلام وارد نیاورد.

 

سرگرد اکبری در ادامه، تروریست های داعش را فرزند حرام زاده استکبار جهانی دانست و افزود: شهادت جمعی از هموطنامان در حوادث تروریستی تهران اشتباه راهبردی تروریست ها بود که فکر کردند می توان با ایران بزرگ و قدرتمند وارد بازی شد.

 

فرمانده سپاه پاسداران حملات موشکی سپاه به تروریست ها را آغازی بر پایان انفعال سازمان یافته ای دانست که برخی می خواستند به جامعه تزریق کنند و افزود:حملات موشکی دقیق سپاه به مواضع تروریستها حاوی پیام روشنی به تمامی جنایتکاران عالم و اربابانشان بود که صبر استراتژیک ایران را نیازمایند و همان طور که رهبری معظم انقلاب فرمودند ما به انها سیلی می زنیم.

 

وی شلیک 6فرورند موشک میان برد سپاه از کردستان و کرمانشاه را نیز حاوی پیام وحدت همه اقوام ایرانی در برابر تروریست های تکفیری دانست و بیان داشت: ملت بزرگ ایران از هر قوم و طایفه ای که باشد وقتی پای عزت و امنیت ایران و ایرانی در میان باشد با اقتدار درس فراموش ناشدنی به همه کسانی که بخواند این امنیت پایدار را مخدوش کنند، خواهد داد.

 

سرگرد اکبری در ادامه گفت: رژیم نحس و نجس صهیونیستی بی شک بیشترین ترس را از این حملات موشکی خواهد داشت چرا که فقط کافی است سر این موشکی ها چند درجه بالاتر نشانه رود آنگاه خواهیم دید که این غده سرطانی از صفحه روز گار محو خواهد شد.

 

فرمانده سپاه سروستان در ادامه با انتقاد از کسانی که در ایام مبارزات انتخاباتی قدرت موشکی سپاه را زیر سوال بردند گفت: عده ای می خواستند عدم موفقیت سیاه چاله برجام را به نمایش شهرهای موشکی سپاه نسبت دهند در حالی که امروز غرش خشم موشک های سپاه بر سر تروریست ها باعث غرور ایرانیان شد آیا برجام هم توانست غرور ایرانیان را حفظ کند؟ امروز هر انسان عاقلی شهادت می دهد از برجام جز جسمی بی جان باقی نمانده است .

 

سرگرد اکبری در ادامه با بیان این که وعده انتقام از مجرمان و کافران وعده خدای بزرگ در قرآن است افزوذ: عملیات امروز فقط جواب کوچکی به تروریست های تکفیری بود و آنها باید منتظر پاسخ های کوبنده تر نظام اسلامی باشند.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: