» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

راهپیمایی "عاشقان مبارزه با صهیونیستها"در کوهنجان

۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳:۳۶ کد مطلب: 15831

همزمان با سراسر جهان و همگام با ملت سرافراز ایران اسلامی، مردم روزه دار،بصیر، ولایتمدار کوهنجان، در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس انزجار و برائت خود را از رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، در این مراسم باشکوه که از ساعت 11:30 و از جلو حوزه مقاومت بسیج شهیدزارع کوهنجان به سمت مسجد جامع این شهر آغاز شد، شرکت کنندگان با سر دادن شعار الله اکبر،لا اله الا الله و شعار همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، همدلی و همزبانی خویش را در جهت حمایت از مردم مظلوم و مسلمان فلسطین را به نمایش گذاشتند.

 

 

گرمای طاقت فرسای آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مانع از حضور مردم این خطه ایران اسلامی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت قاطعانه از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین نشد .

 

تاکید بر ادامه حمایت و پشتیبانی از مقاومت اسلامی فلسطین در مقابله با رژیم کوک کش صهیونیستی، اتحاد و انسجام جهان اسلام در سایه سار تبعیت از منویات مقام معظم رهبری تا زمان آزادی فلسطین و قدس شریف از جمله پیام های راهپیمایی بزرگ مردم این شهر در مراسم روز جهانی قدس بود.

 

در پایان این حماسه باشکوه،قطعنامه روز جهانی قدس قرائت شد و شرکت کنندگان با گلبانگ "الله اکبر" و شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسراییل" مفاد آن را تایید کردند.

 

گوشه های این مراسم به روایت تصویر؛

راهپیمایی
راهپیمایی
راهپیمایی
راهپیمایی
راهپیمایی

 


انتهای پیام/سنام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: