» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بیش از 95 درصد آب فضای سبز از آب شرب شهری جدا شده است

۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳:۴۶ کد مطلب: 15970

شهردار سروستان با اشاره به جداسازی بخش اعظم آب فضای سبز از آب شرب شهری گفت: بیش از 95درصد از آب فضای سبز را از طریق چاه های آب تحت مالکیت شهرداری تامین می کنیم.

محمدحسین هادی پور، شهردار سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما با اعلام اینکه تا قبل از سال 93 سرانه استفاده از آب شرب شهری جهت آبیاری فضای سبز شهرداری حدود 90 درصد بود اظهار داشت: با حفر یک حلقه چاه آب جدید در سال گذشته و بهسازی چاه های آب بوستان آزادی و جوان از یک سو و از سوی دیگر بهسازی و احداث خطوط آبرسانی جدید در سطح شهر، میزان استفاده از آب شرب شهری جهت آبیاری فضای سبز در سراسر سروستان به کمتر از 5 درصد رسیده و به لطف خدا ظرف یکی دو هفته آینده مشکل تامین آب چند پارک محلی دور از دسترس نیز حل می شود.

 

شهردار سروستان در ادامه این گفتگو تصریح کرد: با نصب چند تانکر 10هزار لیتری در چند پارک محله ای خارج از شبکه آبرسانی شهرداری ظرف چند هفته آتی مشکل تامین آب پارک های محله ای نیز حل خواهد شد.

 

وی همچنین افزود: در حال حاضر فضای سبز کلیه بلوارها، پارک ها ، فضای سبز خیابان اصلی و فرعی، جاده سلامت، میادین ورودی و خروجی از طریق چاه های آب تحت تملک شهرداری تامین می شود.

 

محمدحسین هادی پور در پایان این گفتگو ضمن تقدیر از همکاری مدیریت آبفای شهر و همچنین برخی از مالکین بخش خصوصی که با شهرداری در راستای حفظ و توسعه فضای سبز شهری همکاری داشته اند تاکید کرد: جداسازی آب فضای سبز از آب شرب شهری یکی از دستاوردهای  شهرداری سروستان طی سه سال گذشته  در راستای کمک به تامین آب مصرفی مردم در اقصی نقاط شهر سروستان بوده که این مهم ماحصل تلاش همکاران و پرسنل خدوم واحد فنی و موتوری شهرداری بوده است.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: