» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اجرای بیش از 10 برنامه فرهنگی-بصیرتی در هفته عفاف و حجاب در سروستان

۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱:۵۳ کد مطلب: 16255

فرمانده حوزه مقاومت بسیج فاطمه زهرا(س) گفت: بیش از 10 برنامه فرهنگی-بصیرتی در طول ایام هفته بزرگداشت عفاف و حجاب در سطح شهرستان سروستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، زهرا حیدری سروستانی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج  فاطمه زهرا(س)، ضمن تقدیر از همه کسانی که در طول هفته عفاف و حجاب با این حوزه همکاری داشته اند اعلام کرد: در طول ایام هفته بزرگداشت عفاف و حجاب بیش از 10 برنامه فرهنگی-بصیرتی در سطح شهرستان سروستان اجرا شده که از آن جمله می توان به همایش مروارید های بهشتی ویژه نونهالان که در بوستان آزادی سروستان برگزار شد، برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی حجاب، ایستگاه پاسخ به مسائل شرعی، برگزاری مسابقات نقاشی ، فضاسازی شهری و نصب پوستر های گوناگون با موضوع عفاف و حجاب بر روی خودروهای مسافربری درون شهری و برون شهری سروستان در طول هفته عفاف و حجاب اشاره کرد.

 

وی همچنین افزود: برپایی اجتماع بزرگ صیانت  از حریم خانواده و برگزاری راهپیمایی عفاف و حجاب با سخنرانی امام جمعه شهرک گلستان شیراز و تجلیل از بانوان نمونه سروستانی از دیگر برنامه های هفته عفاف و حجاب بود.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س) در پایان این گفتگو تاکید کرد: با همکاری  بسیار خوب حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب(س) شهر کوهنجان برنامه های ویژه ای نیز در این بخش اجرا شد.


انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: