» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اگر به ما اعتماد دارید در کار ما دخالت نکنید

۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶:۴۵ کد مطلب: 17001

رئیس شورای اسلامی شهر سروستان گفت:همگی می توانند ما را راهنمایی کنند یا به ما تذکر دهند و حتی لازم است ما را حمایت کنند اما نه به صورتی که ظن ما به این باشد که در کار ما دخالت می کنند.

به گزارش خبرنگار سروستان ما،  مراسم تحلیف پنجمین دور شورای اسلامی شهرستان سروستان با حضور جمعی از مسئولان ادارات و مردم در سالن  اجتماعات شهرداری برگزار شد.

 

در این جلسه حشمت الله قدرتی رئیس شورای اسلامی شهر سروستان  در ابتدای سخنان خود گفت: همانطور که مستحضرید من خودم دغدغه شورا را داشتم گرچه باید کسانی که قابلیت بیشتری داشتند وارد عرصه شورا می شدند اما متاسفانه برخی تنها ادعا دارند و اهل عمل نیستند.

 

وی ادامه داد: پیشرفت شهر نیاز به کارکردن دارد، کسانی که میتوانند کمک کنند بیایند چه بسا به حرف زدن کار نمی شود. من احساس سربازی و احساس دین کردم و برای شهرم  آمده ام و تا آخرین لحظه عمرم پای آن می ایستم و به خدمت خود افتخار می کنم.

 

رئیس شورای اسلامی در ادامه افزود: گروهی بدون اینکه از همه چیز اطلاع داشته باشند اظهار نظرهایی بی پایه می کنند که این از نظر من واقعا تاسف آور است. ما اهل این شهر هستیم و  با کسی دشمنی نداشته و برای خدمت به این شهر به این عرصه وارد شده ایم، پس نباید عده ای که خود ما را انتخاب کرده اند برای اتخاذ تصمیمات به شورا فشار بیاورند.

 

قدرتی اظهار داشت: ما حتما منافع مردم را در نظر می گیریم اما تحت تاثیر صحبتهای دیگران قرار نمی گیریم ، من شخصا هر جا توانستم کار می کنم و خدا را گواه می گیرم که هرگز نه برای خود و خانواده ام و نه برای پول و مقام کاری انجام نمی دهم الا برای برقراری عدالت و برای مردم سروستان.

 

رئیس شورای اسلامی سروستان در جواب به برخی گمانه زنی ها گفت: نباید به شورا سوءظن داشته باشید  چرا با تکیه بر این سوءظن ها اظهار نظر هایی می کنید که صحیح نیست؟من امضاها و طومارهای تهیه شده را قبول ندارم زیرا تهیه این امضاها کار چندان سختی نیست. شما نباید از قبل اظهار نظر کنید.

 

وی در ادامه همین مطلب عنوان کرد: اگر ما را قبول نداشتید چرا ما را با رای خود انتخاب کردید و اگر ما را قبول دارید اجازه دهید شورا به کار و فکر خود ادامه دهد.زیرا بنده خودم به این شورا خوشبین هستم و معتقدم ما با توکل بر خدا موفق خواهیم شد .

 

قدرتی با اشاره به مشکلات سروستان افزود: در هر صورت ما در سروستان مشکل داریم و من بخاطر بروز همین مشکلات وارد عرصه انتخابات شدم ، کسی نمی تواند منکر مشکلات شهرداری سروستان شود.

 

وی سخنان خود را اینگونه پایان داد: تنها کسانی می توانند اظهار نظر کنند که وارد و کار آزموده باشند چرا که به ظاهر نمی توان حکم کرد. همگی می توانند ما را راهنمایی کنند یا به ما تذکر دهند و حتی لازم است ما را حمایت کنند اما نه به صورتی که ظن ما به این باشد که در کار ما دخالت می کنند. ما همه خدمتگزار مردم هستیم و از مال و جانمان برای این مردم میگذریم.


انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

داریوش
۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۹:۳۵

ان شااله شورای جدید در کار با همراهی مردم موفق باشند

پاسخ به این نظر