» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آغاز عملیات اجرایی ساخت سالن ورزشی روستای سیف آباد سروستان

۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵:۳۷ کد مطلب: 17005

با شروع هفته دولت عملیات اجرایی ساخت سالن ورزشی در روستای سیف آباد از توابع شهرستان سروستان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، حیدر علی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، شنبه در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی ساخت سالن ورزشی روستای سیف آباد شهرستان سروستان به مناسبت هفته دولت گفت:
رویکرد دولت در حوزه ورزش مبتنی بر اصل عدالت محوری است زیرا به هر میزان که منابع را در مرکز استان هزینه کنیم سرعت مهاجرت از روستاها به شهر افزایش خواهد یافت از این رو منابع باید بر اساس عدالت هزینه شود.


وی اضافه کرد: حوزه ورزش یکی از عمومی ترین بخش های جامعه است و باید در آن عدالت اجتماعی به عنوان یک ضرورت انکار ناپذیر مورد توجه قرارگیرد.


مدیر کل ورزش و جوانان فارس در بخش دیگری از سخنانش به وجود استعداد های فراوان ورزشی در روستاها اشاره کرد و گفت:ظرف 18 ماه گذشته، مکان های ورزشی زیادی در روستاهای فارس احداث شده است و هم اینک بسیاری از روستا های این استان یک زمین چمن مصنوعی فوتبال دارند.


کامیاب کلانتری افزود: با بهره برداری از سالن ورزشی روستای سیف آباد سروستان، سرانه فضای ورزشی این شهرستان به بیش از 150 سانتی متر مربع خواهد رسید.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: