» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تایید ابقای مهندس هادیپور در سمت شهرداری سروستان

۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹:۳۷ کد مطلب: 17011

سخنگوی شورای شهر سروستان ابقای مهندس هادیپور را در سمت مدیریت شهرداری سروستان تایید کرد.

آذر کمالی سروستانی سخنگوی شورای شهر سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما، ضمن تایید خبر ابقای مهندس هادیپور در سمت مدیریت شهرداری سروستان اظهارداشت: پس از گفتگو با ۷ نفر از گزینه های مورد تایید اعضای شورای دور پنجم و شنیدن برنامه ها و راهکارههای آنان در جهت بهبود وضعیت مالی و همچنین تسریع در دروند عمران و بهسازی شهر سروستان در نهایت روز گذشته به اتفاق آرا مهندس محمد حسین هادیپور به عنوان شهردار سروستان انتخاب شد.

وی در ادامه این مطلب افزود؛ دکتر رحیم ابراهیم زاده، مهندس هوشمند، مهندس ابراهیم طاهری، مهندس علی سلطانی، احمدرضا باقری و آیت الله جمالی،دیگر گزینه های مورد نظر جهت تصدی پست مدیریت شهرداری سروستان بودند که در این بین و با توجه به عدم استقبال دکتر ابراهیم زاده،آیت اله جمالی و مهندس هوشمند برای حضور در این پست مدیریتی، طی چند روز متوالی دیگر گزینه ها ضمن حضور در جمع اعضای شورای شهر به ارائه برنامه های خود پرداختند که در نهایت با توجه به برنامه ها و راهکارهای مطرح شده توسط مهندس هادیپور،ایشان به عنوان گزینه برتر برای مدیریت شهرداری انتخاب شد.

کمالی سروستانی در پایان این گفتگو ضمن تقدیر از همکاری گزینه های دعوت شده برای انتخاب شهردار سروستان تاکید کرد: تلاش داریم با همکاری و همراهی مردم و مجموعه پرسنل شهرداری سروستان روند بهسازی و بهبود وضعیت شهری سروستان را تسریع بخشیم.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

سروستانی
۱۳۹۶/۶/۶ ۱۲:۲۴

بسیار بسیار عالی. آقای مهندس هادی پور فرد بسیار کوشا و توانمند هست و در دور چهارم شورا تلاش ها و فعالیت های چشمگیری انجام دادند. در پناه ایزد منان پیروز و سر بلند باشند

پاسخ به این نظر
مهری
۱۳۹۶/۶/۹ ۱۰:۴۶

فاتح مع الصلوات. بیچاره پرسنل شهرداری علی الخصوص کارگران

پاسخ به این نظر
ثابت
۱۳۹۶/۶/۹ ۱۸:۵۳

خداروشکر. ورود ایشان به شهرداری چهره شهر را تغییر داد. ازشون ممنونیم

پاسخ به این نظر
اشنا
۱۳۹۶/۶/۱۱ ۱۱:۱۷

لطفا شورای محترم اولویت را پرداخت حقوق معوق مربوط به سالهای قبل (سالهای 86 الی 90 ) کارگران و سالهای 94و95 و 96 اختصاص دهد. گرچه در آمارهای ارائه شده از پرداخت معوقات خبر می دهند ولی تاکنون پرداخت نشده است. به امید پرداختتتتت

پاسخ به این نظر
شاپور
۱۳۹۶/۶/۱۲ ۲۳:۱۲

دوست عزیز "آشنا"همین الان شما دارید میگید شورا در امور داخلی شهرداری دخالت کنه...شهردار اگه مدیر باشه نیازی به شوک شورا نداره....خودش باید بدونه معوقات کارگری گردن شهرداری رو شکسته...که بخشیش هم از قضا متعلق به دوره اول ایشون هست!!

پاسخ به این نظر