» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پایان اسفند ماه آخرین مهلت تبدیل اسناد قدیمی املاک به سند تک برگ

۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷:۳۲ کد مطلب: 17372

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک سروستان گفت: مالکین رسمی که سند ملکی به نام آنها می باشد می بایست حداکثر تا پایان اسفندماه امسال با مراجعه به اداره ثبت اسناد و املاک سروستان و تحویل اسناد قدیمی و همچنین تکمیل برگ تقاضا نسبت به دریافت سند تک برگ املاک خویش اقدام کنند.

یعقوب حق پرست، رئیس اداره ثبت اسناد و املاک سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما با اشاره به پایان مهلت تغییر اسناد قدیمی دفترچه ای به سند تک برگ در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به مکانیزه شدن کلیه  قسمت های مجموعه ثبت اسناد سروستان طی چند سال اخیر و در راستای اجرای دستورالعمل تبدیل اسناد قدیمی به سند تک برگ کامپیوتری،  کلیه صاحبان املاک دارای سند دفتر چه ای قدیمی این شهرستان می بایست هر چه سریعتر با مراجعه به این اداره، نسبت به دریافت اسناد جدید مکانیزه اقدام نمایند.

 

وی در ادامه این مطلب تاکید کرد: مالکین رسمی که سند ملکی به نام آنها می باشد می بایست حداکثر تا پایان اسفندماه امسال با مراجعه به اداره ثبت اسناد و املاک سروستان و تحویل اسناد قدیمی و همچنین تکمیل برگ تقاضا نسبت به دریافت سند تک برگ املاک خویش  اقدام کنند.

 

یعقوب حق پرست همچنین گفت: اداره ثبت اسناد سروستان آمادگی دارد در اسرع وقت ضمن دریافت اسناد قدیمی و احراز مالکیت آنها،  سند تک برگ  مکانیزه را صادر و به مالکین متقاضی ارائه نماید.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: