» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در سروستان

۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲:۴۷ کد مطلب: 17374

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سروستان گفت: این نمایشگاه در محوطه فضای سبز شهرداری این شهرستان همه روزه از ساعت 8 صبح تا 21 آماده پذیرایی از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می باشد.

حسن ضیایی آزاد،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در این شهرستان اظهار داشت: دهمین نمایشگاه  بزرگ کتاب با حضور انتشارات تلاش تهران از اوایل هفته جاری در سروستان برپا شده است.

 

وی در ادامه این مطلب گفت: این نمایشگاه از اوایل هفته جاری و با همکاری صمیمانه شهرداری سروستان در محوطه فضای سبز آن، برپا  شده و همه روزه از ساعت 8 صبح تا 21 آماده پذیرایی از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می باشد.

 

ضیایی آزاد با اشاره به وضعیت کمی و کیفی این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه با بیش از هزار عنوان کتاب در زمینه کودک و نوجوان، ادبیات،تاریخ، روانشناسی، کمک درسی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی برپا شده و خریداران از تخفیف 10 تا 50 درصد استفاده می کنند.

 

وی در پایان این گفتگو افزود: نمایشگاه بزرگ کتاب سروستان تا هفته دوم مهرماه آماده پذیرایی از علاقمندان  می باشد و امیدواریم با همکاری مسئولین شهرستان و به خصوص آموزش و پرورش شاهد  حضور بیش از پیش عموم مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در این نمایشگاه در راستای توسعه  فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشیم.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: