» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت می گیرد؛

اجرای بیش از 80 برنامه فرهنگی و بصیرتی در سروستان

۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹:۰۳ کد مطلب: 17420

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان از اجرای بیش از 80 برنامه فرهنگی و بصیرتی در طول هفته دفاع مقدس امسال با رویکرد استکبار ستیزی، اقتصاد مقاومتی و مقابله با پروژه نفوذ دشمن در این شهرستان خبر داد.

سرگرد پاسدار محمد علی اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سروستان در گفتگو با  خبرنگار سروستان ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و همچنین شهدای 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: همه رشادت ها، حماسه آفرینی های جانانه شهدای ما در طول دوران پر افتخار دفاع مقدس برگرفته از مکتب سرخ عاشورای حسینی(ع) است.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: امنیت، اقتدار و سرافرازی امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدایی است که با اقتدا به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) عاشقانه و مخلصانه پای انقلاب اسلامی ایستادند و به ندای امام زمان خویش حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفته و در این راه جان عزیز خویش را فدای اسلام و میهن خویش کردند.

 

محمد علی اکبری با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدا تصریح کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که با نگاهی موشکافانه به گنجینه فراموش نشدنی همیشه جاوید 8 سال دفاع مقدس بار دیگر دریابیم که می توان با اتکا و ایمان راسخ به خداوند بزرگ و با تلاش و مجاهدت و همچنین حرکت حول محور ولایت از غیر ممکن ها، ممکن ساخت، حماسه ها آفرید و پیروز شد.

 

وی ضمن تجلیل از مقام شامخ همه شهدا بویژه شهدای سال های دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم تأکید کرد: امنیت امروز ایران اسلامی در ناامن ترین منطقه دنیا یعنی آسیای غربی (خاورمیانه) ثمره خون پاک و مطهر شهداست و پاسداشت ارزش های این ستارگان همیشه جاوید و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت یک وظیفه عمومی است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در بخش دیگری از سخنان خویش با اعلام بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح این شهرستان گفت: امسال بیش از 80 برنامه فرهنگی و بصیرتی با رویکرد استکبار ستیزی، اقتصاد مقاومتی و مقابله با پروژه نفوذ دشمن در سراسر شهرستان سروستان برگزار می شود.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: ویژه برنامه های تدارک دیده شده در هفته دفاع مقدس در شهرستان سروستان از روز جمعه سی و یک شهریورماه جاری و با رژه حماسی و باشکوه نیروهای نظامی،انتظامی و بسیجیان مستقر در این شهرستان آغاز می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در پایان این گفتگو از عموم مردم بصیر، ولایتمدار و شهیدپرور این شهرستان جهت شرکت در برنامه های هفته دفاع مقدس دعوت کرد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: