» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

مخالفت فرماندار سروستان با ساخت استخر سرپوشیده در سروستان

۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴:۳۶ کد مطلب: 17434

فرماندار سروستان در جلسات استانی و شهرستانی اعلام کرده که به هیچ وجه اجازه ساخت استخر سرپوشیده توسط بخش خصوصی را تا زمانی که به عنوان فرماندار این شهرستان باشم نخواهم داد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، براساس اخبار شنیده شده، سیدعلاءالدین کراماتی؛فرماندار سروستان طی دو سه هفته اخیر در جلسات استانی و شهرستانی اعلام کرده که با ساخت استخر سرپوشیده در این شهرستان توسط بخش خصوصی شدیدا مخالف است.

 

وی دلیل مخالفت خود را تعهد دولت نسبت به ساخت این مجموعه ورزشی اعلام کرده و اظهار داشته که به هیچ وجه اجازه ساخت استخر سرپوشیده توسط بخش خصوصی را تا زمانی که به عنوان فرماندار این شهرستان باشم نخواهم داد.

 

این مخالفت صریح نماینده عالی دولت در این شهرستان در حالی رخ می دهد که طی 5 سال گذشته هیچ پروژه عمرانی، فرهنگی در سروستان توسط دولت اجرا نشده است.

 

خاطر نشان می شود اول فروردین ماه سال جاری  یکی از سرمایه گذاران بخش خصوصی که بومی سروستان می باشد مراحل مقدماتی ساخت مجموعه ورزشی-تفریحی پدیده سرو را آغاز نموده که با موافقت و اعلام حمایت ضمنی فرماندار، شورای اسلامی شهر، شهردار، ناحیه مقاومت بسیج و عموم مردم این شهرستان قرار گرفته و علیرغم گذشت حدود شش ماه از پیگیری روند اداری آن در سطح استان و شهرستان و هزینه کرد بیش از یک میلیارد ریالی سرمایه گذار این پروژه به نظر می رسد مخالفت فرماندار سروستان در وضعیت مالی دولت یازدهم و احتمالا دوازدهم توجیه روشنی نداشته باشد.

 

حال باید دید واکنش سرمایه گذار این پروژه و به ویژه مردم این شهرستان با این مخالفت شدید نماینده عالی دولت در سروستان چه خواهد بود؟

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

شهروند
۱۳۹۶/۶/۳۰ ۱۵:۵۰

دستشون درد نکنه

پاسخ به این نظر
مصطفی
۱۳۹۶/۶/۳۰ ۱۸:۰۰

روحانی
۱۳۹۶/۶/۳۰ ۱۹:۳۷

خدایا ما رو هم ببر سرکار

پاسخ به این نظر
ثابت
۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۰:۱۶

ما که عمر نوح نداریم که یه روز یکی دلش بسوزه و برا ما استخر یا هر چیز دیگه ای بسازه. از همین فرصت های کوچیک باید استفاده کرد

پاسخ به این نظر
دلسوز
۱۳۹۶/۶/۳۱ ۲۰:۵۳

اخه اینم شد فرمانداری فقط داریم نابود میشیم عوضش کنین دست ما که ب جالیی نمیرسه ایشون 11 نفرن ما هزاران نفر

پاسخ به این نظر
میرزا
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۴:۲۰

بهتره به جای طرح مسائل سیاسی یا احساسی کمی واقعیت گرا باشیم. اگر آقای تقی زاده میخوان استخر بسازن و وقف کنن به شهرداری یا تربیت بدنی حق با ایشونه ولی اگر نگاه اقتصادی به موضوع دارن حق با فرمانداره. چون هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره. شما گفتید بلیط 80 هزار تومنی میدید 12 هزار تومان. اولا تا کی اینقدر سوبسید میدید؟ ثانیا به نظر شما مردم توان پرداخت همین مبلغ را هم دارن و تا کی و کجا استقبال می کنن. ونهایتا طرح شکست میخوره مگر مثل همه شهرستانها دولت اماکن ورزشی را توسعه بده تا فشار از دوش مردم برداشته بشه. ثالثا در نیت خیر شما ظاهرا تردیدی نیست ولی اگر قصد شما نگاه اقتصادی نیست طرحها ی واجب تری تو سروسونه.

پاسخ به این نظر
سروستانی
۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۸:۵۸

بله مردم خیلی هاشون میرن شهرای دیگه همین هزینه رو و شاید بیشتر میدن واسه استفاده از استخر و سونا . هزینه ایاب و ذهاب رو هم که اضافه کنید.... مردم سروستان هم باید سعی کنند افق دیدشون رو گسترده تر کنند...... به هیچکس توهینی نیست من خودمم سروستانیم و ساکن این شهرم ولی مردم شهر ما اصلا برای نشاط ، اوقات فراغت و تفریحات خودشون هزینه ای نمی کنند .......


محمد
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۵:۵۰

هر دم از این باغ بری می رسد........ اینم نشد............

پاسخ به این نظر
عرفانی
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۹:۵۷

سلام خدمت سروستونی های عزیز اصل ۴۴ قانون اساسی پس چی میشه(خصوصی سازی)تا کی می خواهید خودتون را اینقدر بزرگ ببینید ودیگران راکوچک یکبار نظر یه سروستونی رادیدم که شهرراباهیچ شهری درایران قابل مقایسه نمی دید برا یکبار هم که شده دست به دست هم بدین وبرای سروستون یه کاری کنین یادتون چندسال پیش می گفتین اگر ماشهرستان بشیم چه کاراکه نمی کنیم عقب گرد کردین، پیشرفت هم یک هزارم درصد نکردین لطفا به خود بیاین دست ازاین خود بزرگ بینی بردارید شماچندین آثارمیراثی داریدکه براتون هیچ اهمیتی نداره

پاسخ به این نظر
بی نام
۱۳۹۶/۷/۱۳ ۲۱:۵۸

ممنون از الطاف جناب فرماندار به شهرستان. ظاهرا سرمایه گزار فوق بدلیل کم لطفی مسئولین این شهر قصد دارند پروژه مذکور را در یکی از شهرستانهای جنوب کشور اجرا کنند . سروستان هم در باتلاق پسرفت خود بماند

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۱:۱۰

حیف قدمت سروستان

پاسخ به این نظر
سیتا
۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۰:۲۴

قدیمیها می گفتن : خر نخریده و دعوا سر میخ طویله . اول بذارید روضه رو بخونن بعد گریه کنید . فرماندار متشکریم .

پاسخ به این نظر