» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

مکتب دفاع مقدس احیاگر مبارزه با استکبار جهانی بود

۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲:۱۶ کد مطلب: 17528

فرمانده سپاه سروستان فرهنگ دفاع مقدس را احیاگر مبارزه با ظلم و استکبار دانست.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، سرگرد پاسدار محمد علی اکبری، فرمانده سپاه سروستان در اجتماع پرشور مردم این شهرستان در مسجد جامع با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تلاقی آن با ماه محرم گفت: مقاومت وایستادگی ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع مقدس از روی آگاهی و بصیرت و با تاسی از مکتب سرخ عاشورا و تبعیت از ولایت در جهت نفی هر گونه ظلم واستکبار صورت گرفت.

 

وی در ادامه این مطلب افزود:هشت سال حماسه وایثار ملت بزرگ ایران در حفظ و اعتلای نظام اسلامی به مثابه یکی از حساس ترین مقاطع دوران انقلاب همچون نگینی درخشان بر تارک تاریخ آزادی و آزادگی جهان می درخشد.

 

فرمانده سپاه سروستان در ادامه فرهنگ دفاع مقدس را احیاگر مبارزه با ظلم واستکبار دانست وافزود: عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی و توان بازدارندگی بسیار بالای آن مرهون خون مقدس شهدا در دوران دفاع مقدس است.

مکتب دفاع مقدس احیاگر مبارزه با استکبار جهانی بود

سرگرد اکبری نسل سوم و چهارم انقلاب را نمونه های درخشانی از رویش های  پر برکت نظام اسلامی دانست و بیان داشت: امروز جوانان مومن و انقلابی و پرشور و شعور ایران اسلامی به تاسی ار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پرچمدار مبارزه با کفر والحاد و دفاع از حریم آل الله هستند.

 

فرمانده سپاه سروستان خشم استکبار جهانی از ملت بزرگ ایران را ناشی از استکبار ستیزی مردم سلحشور و انقلابی ایران دانست و تصریح کرد: شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار در مقابل ملت بزرگ ایران همواره با خواری و خفت شکست خورده است و نمونه آن نطق سخیف و ابلهانه ترامپ سازمان ملل بود که همه ایتنها ناشی از عصبانیت استکبار از مقاومت ملت ایران به عنوان ام القری جهان اسلام است.


مکتب دفاع مقدس احیاگر مبارزه با استکبار جهانی بود
 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: