» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

حضور باشکوه فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در آیین نماز جمعه سروستان+تصاویر

۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳:۴۴ کد مطلب: 17738

در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی، فرماندهی و پرسنل این نیرو با حضور در آیین عبادی-سیاسی نماز جمعه بار دیگر با آرمان های امام(ره)، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی، فرماندهی و پرسنل این نیرو مستقردر سروستان با حضور باشکوه خویش در آیین عبادی-سیاسی نماز جمعه این شهرستان بار دیگر با آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

 

سرهنگ حیدری، فرمانده نیروی انتظامی سروستان طی سخنانی در بین الصلاتین نماز جمعه با بیان گزارشی از عملکرد این نیرو طی یکسال گذشته در این شهرستان اظهار داشت: در راستای اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا در سال جاری و در جهت کاهش حوادث رانندگی و تلفات ناشی از اینگونه حوادث، طی یکسال  گذشته نسبت به سال های قبل با افزایش 25 درصدی مقابله با متخلفان قوانین راهنمایی و رانندگی، موفق به کاهش 13 درصدی تصادفات رانندگی در سطح شهرستان سروستان شده ایم.

 

وی در ادامه سخنان خویش به سایر دستاوردهای نیروهای تحت امر خویش در جهت افزایش ضریب امنیتی در این شهرستان پرداخت و افزود: افزایش 88درصدی کشف سرقت، رشد20 درصدی کشف و معدوم کردن مشروبات الکلی، افزایش 69 درصدی کشف مواد محترقه و همچنین افزایش کشف 88 درصدی  سی دی های غیرمجاز نشان از هشیاری ماموران جان برکف این نیرو طی یکسال گذشته در راستای افزایش کمی و کیفی امنیت در سراسر این شهرستان می باشد.

 

سرهنگ حیدری با اشاره به قرار گرفتن سروستان در  محور استان های جرم خیز؛ هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان تاکید کرد: افزایش کشفیات قاچاق کالا و بازداشت اتباع غیر مجاز بیگانه به بیش از 268 درصد نسبت به سال های گذشته با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در محور ترانزیت شمال-جنوب و شرق به غرب کشور یکی دیگر از شاخصه های کیفیت عملکرد نیروی انتظامی مستقر در سروستان است.

 

فرمانده انتظامی سروستان در جمع بندی سخنان خویش ضمن تقدیر از همکاری نیروی مقاومت بسیج سروستان و همچنین شورای تامین و مجموعه دادگستری این شهرستان که در حفظ و توسعه امنیت سروستان نقش بسزایی داشته اند تصریح کرد: قطعا فرهنگ بالای مردم سروستان و همکاری بسیار خوب آنان با پلیس در بسیاری از امور امنیتی نقش بسزایی در جهت حفظ و گسترش امنیت همه جانبه در این شهرستان داشته و از همین جا از حسن اعتماد مردم سروستان به نیروی انتظامی تقدیر می کنیم.

 

در انتهای سخنان فرمانده نیروی انتظامی سروستان از آقایان؛ تقی زاده، فضلی و جهاد به ترتیب به عنوان رانندگان نمونه تاکسیرانی و موتور سوار برتر سروستان که در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بیشترین تلاش را داشته اند با اهدای هدیه و لوح تقدیر، تجلیل شد.

 

گوشه هایی از این مراسم از نگاه دوربین؛

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: