» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برای حفظ و توسعه نظم و امنیت اجتماعی تا پای جان ایستاده ایم

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹:۰۹ کد مطلب: 17754

فرمانده نیروی انتظامی سروستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در این شهرستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد گفت: برای حفظ و توسعه نظم و امنیت اجتماعی همه تلاش خود را به کار گرفته و در این راستا تا پای جان ایستاده ایم.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور گروهان های نمونه نیروهای انتظامی، نظامی و بسیج مستقر در سروستان، مراسم صبحگاه مشترک در کلانتری مرکزی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از خانواده معظم شهدا، مسئولین ادارات و نهادهای انقلابی همراه بود، فرماندار و نماینده مردم سروستان و همچنین تعدادی از کارکنان بازنشسته نیروی انتظامی حضور داشتند از خدمات ارزشمند این نیرو در عرصه امنیت و نظم اجتماعی تجلیل شد.

سرهنگ حیدری،فرمانده  نیروی انتظامی سروستان در این مراسم ضمن تجلیل از شهدای این نیرو در سراسر کشور اظهار داشت: امنیت همه جانبه امروز کشور مدیون خون پاک شهدا و در راس آن تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری بوده و نیروی انتظامی این افتخار را دارد که با تقدیم هزاران شهید، سهم بسزایی در جهت حفظ و تامین امنیت کشور عزیز و اسلامی مان داشته باشد.

وی در ادامه این مطلب افزود: امنیت کامل و مثال زدنی موجود در سطح شهرستان سروستان مرهون تلاش های فرزندان همیشه بیدار، خدوم و ایثارگر نیروی انتظامی و همچنین همکاری صمیمانه مردم با فرهنگ این دیار و در نهایت همکاری عزیزانمان در نیروی مقاومت بسیج، شورای تامین و مجموعه دادگستری سروستان می باشد که از همین جا از همه این بزرگواران تقدیر و تشکر می کنم.

فرمانده نیروی انتظامی سروستان با تاکید بر تبعیت محض این نیرو از منویات فرماندهی کل قوا تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان خویش گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و تلاش دارد منویات معظم له در عرصه تامین، حفظ و گسترش امنیت ایران اسلامی به منصه ظهور رسانده و برای محقق شدن آنها تا پای جان خویش ایستاده و این مهم، سند افتخار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

پایان بخش این مراسم، تقدیر از پرسنل نمونه واحدهای مختلف فرماندهی انتظامی سروستان و همچنین نمایندگان نیروی مقاومت  بسیج، گروه توپخانه 56 حضرت یونس(ع) و جمعی از خیرین حوزه امنیت بود که طی یک سال گذشته با فرماندهی نیروی انتظامی سروستان همکاری داشته اند.


گوشه هایی از این مراسم به روایت تصویر؛

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: