» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

درمانگاه‌های تخصصی سیار در مناطق محروم فارس برپا می‌شوند

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱:۳۵ کد مطلب: 17798

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس از برپایی درمانگاه‌های تخصصی سیار در مناطق محروم استان خبر می‌دهد که این امر به صورت ماهانه انجام می‌شود.

به گزارش سروستان ما، فرخ بهارلویی با اشاره به خدمات‌دهی بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم استان فارس اظهار داشت: برپایی بیمارستان‌های صحرایی، درمانگاه‌های تخصصی سیار و اردوهای پزشکی از جمله خدماتی است که ارائه می‌شود.

وی با اشاره به برپایی درمانگاه‌های تخصصی سیار گفت: این درمانگاه‌ها به صورت سیار و ماهیانه در نقاط مختلف استان فارس برپا می‌شود و انتخاب مکان برپایی متناسب با نیاز و درخواست اهالی آن منطقه است.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس افزود: مناطق محروم چه برای برپایی بیمارستان و چه برپایی درمانگاه و اردوهای پزشکی در اولویت هستند و تمامی نقاط استان از شمال تا جنوب شامل این طرح می‌شوند.

بهارلویی با اشاره به برپایی بیمارستان‌های سیار بیان کرد: سالانه 2 بیمارستان صحرایی در نقاط محروم استان فارس برپا می‌شود که امسال نخستین بیمارستان در هفته دفاع مقدس و در مزایجان بوانات برپا شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی خدمات پزشکی و پیراپزشکی در این بیمارستان‌ها ارائه می‌شود، عنوان کرد: دومین بیمارستان در دهه فجر در استان فارس برپا می‌شود اما هنوز مکان بیمارستان انتخاب نشده است.

منبع:تسنیم
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: