» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

کسب رتبه برتر در حوزه عفاف و حجاب توسط تبلیغات اسلامی فارس

۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹:۵۸ کد مطلب: 17831

اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس در حوزه عفاف و حجاب، بین گروه دستگاه های فرهنگی حائز رتبه برتر شد.

به گزارش سروستان ما، حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی با اعلام این خبر گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی توسط استانداری فارس، در حوزه عفاف و حجاب، بین گروه دستگاه های فرهنگی حائز رتبه برتر شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس افزود: این انتخاب به استناد گزارش بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان فارس از اقدامات و فعالیت های سال ۹۵ دستگاه های اجرایی در رعایت شاخص های ابلاغی وزارت کشور بوده است.

حجت‌الاسلام مهرابی عنوان کرد: باید با تمام توان فرهنگی خود نسبت به حل مشکلات و معظلات فرهنگی، اجتماعی خصوصاً حجاب، اقدامات لازم را انجام دهیم و تعامل و هم اندیشی دستگاه های فرهنگی در این میان بیش از پیش احساس می‌شود.

وی تصریح کرد: حجاب علاوه بر آثار شخصی و شخصیتی، دارای آثار اجتماعی است. جامعه‌ای که در آن بانوان با حفظ حدود و حقوق دیگران ظاهر می‌شوند و محیط آرام و امنی را برای جوانان فراهم سازند، به سوی سعادت و سلامت روانی پیش خواهد رفت.

حجت‌الاسلام مهرابی گفت: تولید البسه اسلامی با کیفیت، زیبا و ارزان، تدوین متون درسی جهت تغیر نگرش نوجوانان، برگزاری نشست ها و آموزش های تخصصی جهت اولیا و مربیان از جمله راه های نهادینه کردن مسئله حجاب در جامعه است.

 

منبع:مهر
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: