» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

قطعی آب، چهل واحد دامداری سروستان را در معرض تعطیلی قرار داد

۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲:۰۴ کد مطلب: 17932

قطع شدن آب مصرفی حدود 40 واحد دامداری مستقر در حاشیه جاده دهنو-سروستان باعث ناراحتی و اعتراض این گروه از تولیدکنندگان بخش خصوصی شده است.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، به دنبال اختلافات آبفای شهری با آبفای روستایی شهرستان سروستان از حدود دو هفته پیش تاکنون، آب مصرفی حدود 40 دامداری  مستقر در حاشیه جاده دهنو-سروستان قطع شده و این مساله باعث مشکلات فراوانی برای تولیدکنندگان این بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ شده است.

 

براساس اخبار دریافتی، این چهل واحد تولیدی دارای پروانه اشتراک آب از آبفای روستایی می باشند که به دلیل کمبود آب شرب روستایی، آبفای شهری سروستان، آب مورد نیاز واحدهای تولیدی فوق الذکر که بیشتر آنها تولید کننده گوشت، شیر و ماکیان می باشد  متقبل شده است اما بنابر دلایل نامعلوم طی 15 روز گذشته آب مصرفی آنان قطع می باشد.

 

شنیده ها حاکی از آن است که طی دو هفته گذشته و با پیگیری این گروه از دامداران و با پا در میانی فرمانداری روزانه یا یک روز در میان در حد یکی دو ساعت انشعاب آب این چهل دامداری و مرغداری وصل  و سپس قطع می شود.

 

حال باید دید مدیران ارشد شهرستانی و استانی چه اقداماتی در جهت حل این مشکل که این واحدهای تولیدی را در معرض تعطیلی قرار داده، انجام خواهند داد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: