» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

دعوت نمایندگی تبلیغات اسلامی سروستان از مردم جهت حضور باشکوه در راهپیمایی 13 آبان

۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳:۵۲ کد مطلب: 18281

نمایندگی تبلیغات اسلامی سروستان در بیانیه ای خطاب به مردم سروستان از عموم مردم بصیر، ولایتمدار و شهیدپرور این شهرستان جهت حضور باشکوه در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، نمایندگی تبلیغات اسلامی سروستان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان؛ روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از عموم مردم بصیر، ولایتمدار و شهید پرور سروستان جهت شرکت در مراسم راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.

 

در بخش هایی از این بیانیه آمده است:

 

عزت واقتدارجامعه اسلامی، ثمره خون شهید فهمیده هاست و این فرهنگ باید درنسل جوان و نوجوان کنونی جامعه نهادینه شود.

شرایط سنی و بستن نارنجک به خود و زیرتانک رفتن و نهراسیدن از مرگ، امری بسیارقابل توجه و ارزشمند است چراکه داشتن چنین روحیه ای برای هرکس و در هر جایی میسر نیست.

 همه جوانانی که در امتداد انقلاب اسلامی تاکنون به شهادت رسیدند، بافداکاری و اخلاص، تمام آمال و آرزوهای خود را نادیده گرفتند که این مهم از روحیه آزادگی و شهادت طلبی انها سرچشمه می گیرد.

همین روحیه ایثار و شهادت طلبی بود که توانست برای همیشه ریشه استکبار و استعمارگران را در کشور خشک کرده و بر عزت و سرافرازی ایران اسلامی در سراسر گیتی بیافزاید.

شهدای سیزده آبان حاصل پرورش نظام ولایی و اسلامی که مبنای اعتقادی خویش را در فرهنگ سرخ عاشورای حسینی(ع) پرورش داده و امروز وظیفه همه ماهاست که ضمن پاسداشت ارزشهای اسلام ناب محمدی(ص)، یوم الله 13 آبان را که جلوه ای باشکوه از بصیرت دینی و انقلابی ملت بزرگ ایران اسلامی است، گرامی داشته و با تجلیل از شهدای گرانسنگ  دانش آموز و دانشجو در مراسم راهپیمایی این روز بزرگ، تجدید میثاقی دوباره با آرمان های والای امام راحل، انقلاب اسلامی، شهدا و مقام معظم رهبری داشته باشیم .

 وعده ما روز شنبه 13 آبان باحضورهمه اقشارمردم، هیات مذهبی، دانشجویان و دانش اموزان، کسبه وسایرنهادها وارگانهای انقلابی ودولتی، ساعت 9:30 صبح از مقابل ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان به طرف میدان صاحب الزمان(عج) ان شاءالله.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: