» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

جشن استکبار ستیزی سروستانی ها 38 ساله شد

۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸:۲۶ کد مطلب: 18296

امروز و همزمان با روز ملی استکبار ستیزی، مردم آگاه و همیشه در صحنه سروستان با حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بر ادامه مسیر استکبارستیزی خویش که بر گرفته از انقلاب اسلامی و ادامه راه شهدا و همچنین پاسداشت مجاهدت های امام راحل و مقام معظم رهبری می باشد، تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، امروز و همزمان با سراسر کشور، مردم بصیر، ولایتمدار و انقلابی سروستان با شرکت در مراسم باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر ضمن اعلام برائت از استکبار جهانی بر مقابله با  شیطان بزرگ؛ آمریکای جنایتکار و ایادی آن در سراسر جهان تاکید کردند.

 

در این مراسم باشکوه که با حضور انبوه دانش آموزان ،دانشجویان و مسئولان و مردم آگاه و همیشه در  صحنه سروستان همراه بود پرچم آمریکا به آتش کشیده شد و  سرود ولایتمداری و همچنین سرود مرگ بر آمریکا توسط دانش آموزان اجرا شد.

 

حجت الاسلام  رحمتی،مسئول نهاد امام جمعه سروستان نیز در سخنانی ضمن تاکید بر ادامه مبارزه با استکبار جهانی تصریح کرد: همانگونه که امام راحل و همچنین  خلف صالحش، مقام معظم رهبری اعلام کردند که آمریکا دشمن اصلی ماست،نبرد و مقابله با استکبار جهانی تا برافراشته شدن پرچم عدالت در سراسر گیتی ادامه خواهد داشت.

 

گوشه هایی از این مراسم از نگاه دوربین؛

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: