» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

یکی از دانش آموزان سانحه دیده سروستانی از بیمارستان مرخص شد

۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲:۵۵ کد مطلب: 18458

دانش آموز سانحه دیده سروستانی که شنبه هفته گذشته در بلوار امام علی در اثر تصادف با سواری پراید در بیمارستان شهید رجایی شیراز بستری شده بود، ساعتی قبل به تشخیص تیم پزشکی مغز و اعصاب این بیمارستان ترخیص شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، دانش آموز سانحه دیده سروستانی که شنبه هفته گذشته در بلوار امام علی در اثر تصادف با سواری پراید در بیمارستان شهید رجایی شیراز بستری شده بود، ساعتی قبل به تشخیص تیم پزشکی مغز و اعصاب این بیمارستان ترخیص شد.

بر اساس اخبار دریافتی این دانش آموز پس از گذشت ۹ روز از زمان بستری در بیمارستان و پس انجام مراحل گسترده درمانی، عصر امروز از بیمارستان مرخص و جهت گذران دوران نقاهت به منزل خویش باز خواهد گشت.

خاطر نشان می شود این دانش آموز به همراه دو همکلاسی دیگر خویش شنبه هفته گذشته در مسیر مدرسه به طرف منزل با یک دستگاه خودرو سواری پراید تصادف کرده که به استثناء یکی از دوستانش که بصورت سرپایی در بیمارستان سروستان معالجه و مرخص شده بود، به همراه دیگر همکلاسی خویش به دلیل ضربه مغزی به بیمارستان های شیراز منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

متاسفانه از دانش آموز سانحه دیده دیگر سروستانی که در بیمارستان نمازی شیراز بستری می باشد خبر موثقی در دست نیست و کماکان آشنایان نزدیک وی از مردم تقاضای دعای خیر جهت بهبود و بازگشت وی به زندگی عادی را دارند.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

بام
۱۳۹۶/۸/۲۱ ۲۳:۴۰

خداوند شفاء بدهد

پاسخ به این نظر