» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بصیرت روز افزون مردم ایران اسلامی همه توطئه های دشمن را خنثی می کند

۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲:۰۶ کد مطلب: 18532

سردار چهارباغی در مراسم بزرگداشت یادواره شهدای شهرستان سروستان و گروه توپخانه 56 حضرت یونس(ع) و همچنین شهدای مدافع حرم گفت: بصیرت روز افزون مردم ایران اسلامی همه توطئه های دشمن را خنثی می کند.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، یادواره سرداران و 221 شهید ولایتمدار شهرستان سروستان و گروه توپخانه 56 حضرت یونس(ع)و مدافعان حرم ساعتی پیش در مسجد جامع سروستان با حضور خانواده معظم شهدا، مردم و مسئولین این شهرستان و همچنین جمعی از همرزمان شهدا برگزار شد.

 

دراین مراسم سردار محمود چهارباغی یکی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سخنانی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و با گذری کوتاه از خاطرات 8سال دفاع مقدس و همچنین درخشش جبهه مقاومت در مقابله باجبهه تکفیری ها به سرکردگی جبهه عبری،عربی و اسرائیلی تاکید کرد:امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا و وجود رهبری حکیم، مقتدر و مدبر و همچنین بصیرت روزافزون ملت ولایتمدار و شهید پرور، در مقابل هر توطئه ای با اقتدار ایستاده و از کیان نظام اسلامی دفاع می کند.

 

مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت و همچنین اجرای دکلمه ای زیبا توسط دختر شهید سرافراز مدافع حرم جلیل خادمی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی باشکوه بود.

 

گوشه هایی از این مراسم از نگاه دوربین؛

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: