» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سروستان

۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹:۱۴ کد مطلب: 18636

با حضور فرماندار و معاون مدیر کل راهداری استان مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سروستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، سید علاالدین کراماتی، فرماندار سروستان در جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان با اشاره به زلزله کرمانشاه و جلوه های زشت و زیبای این حادثه تالم برانگیز ، اظهار داشت: در این حادته ما به فقدان یک مفهوم اخلاقی با نام بحران اخلاق پی بردیم.

 

وی افزود: ما هرگز سعی نکردیم که مسایل را آسیب شناسی کنیم بلکه بی جا نشستیم و تعریف کردیم که بی عیبیم و دنبال برطرف کردن معایب خود نبودیم.

 

فرماندار سروستان ادامه داد: چرا به خاطر سود ناچیز ، اینگونه ساختمانهایی ساخته شود که بدون استفاده خراب شود اگر هر کس در جایگاه خود با وجدان اخلاقی به وظایف خود، درست عمل کرده بود اگر کمی اخلاق داشتیم و صادقانه کار می کردیم، امروز به خاطر این مصیبت ها،اینگونه محزون نبودیم.

 

وی ادامه داد: به اندازه وظیفه خود مردم را دریابیم و از حداقل ها حداکثر استفاده را ببریم قرار نیست کسی از دنیای دیگربیاید و به ما کمک کند ما خود باید برای کشورمان دل بسوزانیم و آنرا بسازیم ،پس قبل از اینکه مصیبت زده شویم به فکر باشیم.

 

کراماتی با مخاطب قرار دادن رئیس جدید راهداری شهرستان تاکید کرد: با توجه به موقعیت این شهرستان و قرار گرفتن در مسیر چند استان کشور،توقع داریم ضمن همکاری با زیر مجموعه در پیشبرد اهداف این اداره و رفع نواقص و مشکلات نقاط حادثه خیز شهرستان تلاش کنید.

 

وی ادامه داد: قانون را رعایت کنید ولی در جایی که هستی یک فرد با خطر مواجه می شود باید اقدام کنید ما تکلیف مالایطاق نمی کنیم ولی هر کس می بایست به وظایف خودش عمل کند.

 

فرماندار سروستان در پایان سخنان خود در این جلسه که با حضور معاون توسعه منابع انسانی اداره کل راهداری استان، بخشداران، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد خواستار بازبینی وضعیت ماشین آلات اداره راهداری شهرستان شد.

 

در این جلسه حقیقی معاون توسعه منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به حساس بودن موقعیت شهرستان سروستان و تردد 400 دستگاه خودرو  در هر ساعت از این شهرستان بر ضرورت رفع نقاط حادثه خیز شهرستان و همچنین احداث شرکت های حمل و نقل کالا و به بهره برداری رسیدن مجتمع های خدماتی رفاهی تاکید کرد.

 

خاطر نشان می شود در پایان این جلسه ضمن تقدیر وتشکر از تلاش ها و خدمات کرامت اله نوروزی رئیس سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سروستان، هومن حنیفی به عنوان رئیس جدید اداره راهداری این شهرستان معرفی شد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: