» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

نابودی تروریست های تکفیری نتیجه تمسک به تفکر بسیج است

۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸:۰۵ کد مطلب: 18654

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان گفت: اگر امروز شاهد شکست های پی در پی تروریست های تکفیری-صهیونیستی هستیم این امر نتیجه پیروی از تفکر بسیج است.

سرگرد پاسدار محمد علی اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در کفتگو با خبرنگار سروستان ما به مناسبت هفته بسیج گفت: هفته بسیج بهانه ای است تا برکات ونعمات فراوان این پدیده الهی و ارزشمند را بار دیگر بازگو کنیم و درود فرستیم بر روح پاک امام روح الله(ره) که ژرف اندیشی این مرد الهی شجره طیبه بسیج را به بار نشاند.

 

فرمانده سپاه سروستان در ادامه اظهار داشت: یکی از برکات بسیج ترویج و گسترش ارزش های انقلاب و اسلام عزیز است که الحمدالله بسیج و فرهنگ بسیجی در این امر موفق بوده است.

 

وی تفکر و فرهنگ بسیجی را ضامن مقاومت ایران عزیز در جنگ هشت ساله تحمیلی دانست و افزود: این تفکر باشکوه و ارزشمند است که توانسته  بعد از گذشت قریب به 4دهه از انقلاب اسلامی؛ نظام اسلامی را از گردنه های هولناکی چون تحریم ها جنگ نرم و جنگ سخت به سلامت عبور دهد.

 

سرگرد اکبری با اشاره به تحولات منطقه و دست برتر مقاومت در کشورهای عراق و سوریه و یمن و لبنان گفت: اگر امروز شاهد  نابودی و شکستهای پی در پی تروریست های تکفیری-صهیونیستی هستیم این امر نتیجه پیروی از تفکر بسیج است که هرگز در مقابله با زورگویان و متجاوزان نباید تسلیم شد و با پیروی از مکتب سرخ عاشورا می توان همیشه پیروز بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان نفوذ را راه جدید دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: موضوع نفوذ با اینکه بارها از سوی امام خامنه ای عزیز مورد تاکید قرار گرفته است اما متاسفانه عده ای یا از روی سهل اندیشی و یا از روی غرض ورزی این دغدغه مقام معظم رهبری را درک نمی کنند اما بسیج و فرهنگ بسیج قاطعانه در برابر پروژه نفوذ دشمن خواهد ایستاد و هرگز اجازه نفوذ به  را به دشمنان نخواهد داد و در مقابل هر تهدیدی قاطعانه ایستادگی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: