» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آخرین خبر از وضعیت دانش آموز سانحه دیده سروستانی

۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹:۵۸ کد مطلب: 18779

آخرین خبرها از وضعیت سانحه دیده سروستانی حاکی از روند کند افزایش ضریب هوشی این دانش آموز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نمازی است.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، آخرین خبر از وضعیت جسمی دانش آموز سانحه دیده سروستانی که در حال حاضر در بیمارستان نمازی شیراز تحت مراقبت های ویژه پزشکان قرار دارد حاکی از روند کند بهبودی وی می باشد به طوریکه پس از مدتها چشمانش گشوده شده و به صداهای اطرافش واکنش نشان می دهد.
 

بر اساس اخبار دریافتی از بیمارستان فوق الذکر، ضریب هوشی این دانش آموز هنوز پایین بوده و به دلیل ضعف شدید جسمی علیرغم اینکه به هوش آمده قادر به حرکت نمی باشد.
 

تیم پزشکی این دانش آموز امیدوارنه در انتظار افزایش ضریب هوشی وی بوده تا بتوانند روند درمان های جدید  را شروع کنند.


"زهرا محیط" دانش آموز دبیرستان شریعتی سروستان حدود یک ماه پیش در اثر تصادف با یک دستگاه خودروی سواری در بلوار امام علی(ع) این شهرستان به همراه دو همکلاسی خویش، دچار ضربه مغزی شده و همچنان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نمازی شیراز بستری است.


تقدیر و تشکر خانواده زهرا محیط از اظهار لطف عموم همشهریان از یک سو و از سوی دیگر، التماس دعای خیر و بازگشت سلامتی به همه بیماران به ویژه برای این دانش آموز، سر خط همه ارتباطات خبرنگار ما با این خانواده می باشد.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: