» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
همزمان با آغاز ۱۱۷۹ مین سالروز امامت حضرت ولیعصر(عج)؛

دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی برای حضور در کارگاه هم اندیشی "ظهور موعود" به سروستان می آید

۶ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۳۲:۱۱ کد مطلب: 18792

دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی؛ محقق و پژوهشگر برتر جهان اسلام در حوزه مهدویت و مدیر موسسه موعود جهت شرکت در "کارگاه هم اندیشی نقش ایران و ایرانیان در واقعه شریف ظهور" میهمان مردم سروستان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، همزمان با آغاز ۱۱۷۹ مین سالروز امامت حضرت اباصالح المهدی(عج)، دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی؛ محقق و پژوهشگر برتر جهان اسلام در حوزه مهدویت و مدیر موسسه موعود جهت شرکت در "کارگاه هم اندیشی نقش ایران و ایرانیان در واقعه شریف ظهور" میهمان مردم سروستان خواهد شد.


این پژوهشگر برتر دینی که چند سال پیش موفق به کسب دکترای تخصصی مهدویت شده اصالتا سروستانی بوده و سابقه آخرین حضورش در سروستان به حدود ۹ سال پیش بر می گردد که در تالار کاخ ساسان و در جمع دلباختگان اهل بیت پیامبر(ص)به بررسی آخرین نظریه های مطرح شده در خصوص ظهور منجی آخر الزمان پرداخت که مورد استقبال کم نظیر مردم این شهرستان قرار گرفت.

خاطرنشان می شود این ویژه برنامه فرهنگی-بصیرتی، چهارشنبه هفته جاری از ساعت ۹ صبح در سالن صدرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد سروستان با حضور فرهیختگان دانشگاهی، مسئولین و مردم بصیر و ولایتمدار این شهرستان برگزار می شود.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: