» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

روابط عمومی ترکیبی از علم، آگاهی ،هنر و تخصص

۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۵۴:۰۵ کد مطلب: 19255

معاون فرماندار سروستان در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات این شهرستان گفت:روابط عمومی ترکیبی از علم، آگاهی ،هنر و تخصص است و مدیریت ارتباط بین سازمان و مخاطب، هنر مردمداری و رابطه خوب با دیگران از جمله هنرهای یک روابط عمومی توانمند است.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، احمد رضا کمالی، معاون فرماندار سروستان در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات این شهرستان با اشاره به نقش و جایگاه بالای روابط عمومی ،اظهار داشت: روابط عمومی باید چشم ،گوش و زبان گویای سازمان باشد و علاوه بر این برای تقویت روحیه تفاهم بین کارکنان و مدیر تلاش کند.

 

وی با بیان اینکه روابط عمومی ترکیبی از علم، آگاهی ،هنر و تخصص است ،افزود: مدیریت ارتباط بین سازمان و مخاطب، هنر مردمداری و رابطه خوب با دیگران از جمله هنرهای یک روابط عمومی توانمند است.

معاون فرماندار سروستان،تصریح کرد: هدف از تشکیل این شورا، هماهنگی بیشتر در راستای اطلاع رسانی دقیق تر خدمات و اقدامات صورت گرفته به مردم در سطح ادارات و نهادهای شهرستان و نیز پاسخگو کردن دستگاههای اجرایی است.

 

کمالی در ادامه با بیان اینکه تشکیل چنین شورایی لازمه این شهرستان بود ،تاکید کرد: در اولین جلسه شورای اداری شهرستان درخصوص لزوم فعالیت روابط عمومی ادارات و اختیارات و امکانات روابط عمومی ها با توجه به میسورات تاکید خواهد شد.

 

وی بیان داشت: امیدوارم این جلسه نقطه شروعی برای کار و فعالیت روابط عمومی ها در سطح ادارات باشد و با همراهی و همکاری شما عزیزان بتوانیم این مهم را انجام دهیم.

خاطر نشان می شود در این جلسه که با حضور کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان برگزار شد، پس از بیان نقطه نظرات چند تن از کارشناسان روابط عمومی ادارات، طبق اساسنامه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان فارس، اعضای هیات رئیسه شهرستان مشخص و مقرر گردید در اولین فرصت جلسه هیات رئیسه برگزار و ضمن مشخص شدن وظایف و مسئولین کمیته ها،برگزاری دوره های آموزشی در دستور کار هیات رئیسه قرار گیرد.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: