» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

توضیحات مخابرات سروستان درخصوص آنتن دهی موبایل و سرعت پایین اینترنت

۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۲۲:۴۰ کد مطلب: 20003

رئیس اداره مخابرات سروستان در پاسخ به سوالات شهروندان سروستانی درخصوص آنتن دهی موبایل و همچنین سرعت اینترنت همراه اول توضیحاتی ارائه کرد.

سعید خرمی سروستانی، رئیس اداره مخابرات سروستان در پاسخ به سوالات برخی شهروندان سروستان به ویژه اهالی حسن آباد که نسبت به آنتن دهی تلفن همراه و همچنین اینترنت همراه اول گلایه داشتند به خبرنگار سروستان ما گفت: در مورد آنتن دهی موبایل در محدوده میدان انقلاب محله حسن آباد تا حوالی کتابخانه عمومی سروستان ضمن بررسی و رصد میدانی در این قسمت اختلالاتی مشاهده شد که سریعا به واحد فنی مخابرات استان فارس اعلام و به زودی این اختلالات جزئی مرتفع می گردد.

 

وی همچنین با اشاره به سرعت اینترنت همراه اول در برخی نقاط شهر سروستان اظهار داشت: درخصوص سوالات شهروندان عزیز سروستانی مبنی بر علت پایین بودن سرعت اینترنت همراه ول در برخی از نقاط شهر سروستان برای چندمین بار در طول سه ماه اخیر و به صورت حضور میدانی در نقاط مورد نظر شهروندان، وضعیت کیفیت اینترنت مورد بررسی قرار گرفته و اختلال جزئی مشاهده شد که این مساله نیز سریعا به واحد فنی شرکت زیرساخت اعلام و در حال بررسی و رفع اختلال می باشد.

 

رئیس اداره مخابرات سروستان در توضیح این مطلب افزود: مشترکین محترم اینترنت همراه اول در سروستان می بایست در جهت افزایش کیفی خدمات اینترنت نسبت به  تغییر سیمکارت خویش به یوسیم و همچنین  آپدیت نرم افزار گوشی هوشمند خود از  اینترنت نسل 3 و 4 در سروستان استفاده نمایند.

 

وی در پایان این گفتگو ضمن تقدیر از همکاری مردم سروستان با این اداره درخصوص ارتقاء خدمات مخابراتی تاکید کرد: از مردم شریف سروستان تقاضا داریم علاوه بر ادامه ارتباط با این اداره و همچنین پرداخت به موقع قبوض تلفن ثابت و همراه، ما را در جهت ارتقای خدمات مخابراتی در این شهرستان یاری فرمایند.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

ناشناس
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ۸:۴۸

با سلام و عرض ادب وتشکر از جناب آقای خرمی ، استدعا داریم در خصوص ارتقاء سرعت اینترنت جهت ایرانسل هم اقدام عاجل مبذول فرمایید. ممنون

پاسخ به این نظر