» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

۳۰ روستای فارس در دهه فجر برق‌رسانی می‌شود

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶:۵۸ کد مطلب: 20064

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از برق‌رسانی به ۳۰ روستای فارس با اعتباری بیش از ۳۵ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش سروستان ما، زینل قنبری اظهار داشت: برق دارکردن این تعداد روستا با احداث 60 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 17 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 37 دستگاه پست هوایی انجام گرفت که با احداث این تاسیسات، 329 خانوار روستایی از نعمت برق بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به تنوع پروژه‌های برق‌رسانی بیان کرد: احداث 242 دستگاه پست هوایی، 8 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 126 کیلومتر شبکه فشار ضعیف جهت برقرسانی به متقاضیان شهری و روستایی با صرف اعتباری بالغ بر130 میلیارد ریال، احداث 135 کیلومتر شبکه زیرساخت و توسعه فیدر با اعتباری معادل 76 میلیارد ریال، احداث 60 کیلومتر شبکه روشنایی معابر با اعتبار70 میلیارد ریال از پروژه‌های حوزه توزیع برق فارس در سال جاری است.

قنبری با بیان اینکه اصلاح 50 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف با اعتباری معادل 28 میلیارد ریال و نصب 568 دستگاه سکسیونر، رکلوزر و خازن با اعتباری معادل 140 میلیارد ریال درراستای پایداری شبکه و ایجاد قابلیت مانور از دیگر پروژه‌های حوزه توزیع نیروی برق در استان فارس در سال جاری است، عنوان کرد: در مجموع این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 480 میلیارد ریال اجرا شده است.

قنبری در خاتمه با مطلوب خواندن روند اجرایی و پیشرفت طرح‌های اقتصاد مقاومتی و پروژه‌های اجرا شده در این شرکت، بیان کرد: خوشبختانه با همت پرسنل خدوم شرکت در محورهای کاهش تلفات انرژی برق، هوشمندسازی لوازم اندازه‌گیری صنعتی و کشاورزی و تامین برق روستاهای زیر 20 خانوار در سطح کشور جزو شرکت‌های پیشرو هستیم.

منبع:تسنیم
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: